Reklama
aplikuj.pl

Fabularne przygody w GTA Online kuszą, ale to za mało

gta online

GTA Online otrzymało nową aktualizację, która wprowadza do trybu online kolejne misje fabularne. Sam jednak nie zamierzam wracać do tej produkcji.

GTA Online już męczy

Jest masa graczy, którzy dalej czerpią przyjemność z GTA Online, ale mnie ta produkcja z każdą próbą powrotu coraz bardziej męczy. Mechaniki tytułu już od dawna są dla mnie przestarzałe, a w nowej zawartości się można zagubić. Jeśli jednak Wy dalej dobrze się bawicie, to możecie zaczynać już kolejne misje. Oto co wprowadził najnowszy update gry!

Czytaj też: Świąteczna atmosfera w Diablo 2 to nie jest coś czego się spodziewałem

Rockstar przedstawia pierwszy rozdział Los Santos Drug Wars, „rozszerzającej świadomość” aktualizacji fabularnej GTA Online, przedstawiającej losy pokręconej bandy, której przewodzi Dax, charyzmatyczny wizjoner o wielkim marzeniu, aby odurzyć świat, zdobyć kasę i wspiąć się na szczyt przestępczego łańcucha pokarmowego w południowym San Andreas.

Zagrajcie w sześć nowych, zwariowanych misji fabularnych z udziałem niesamowitej paczki, która dopiero co przybyła do południowego San Andreas, i pomóżcie im założyć kwitnący interes polegający na produkcji mocnych halucynogenów w nowej, mobilnej siedzibie. Oprócz tego rozszerzcie swoją flotę klasycznych i nowoczesnych pojazdów oraz sprawdźcie całe mnóstwo innych atrakcji w pierwszej części Los Santos Drug Wars, która jest już dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Pierwsza dawka GTA Online

Dax i jego grupa grubo melanżujących nonkonformistów — zwących się Fooliganami — zamierza się rozgościć ze swoim interesem w hrabstwie Blaine. Wyruszcie na trip swojego życia i dołączcie do trupy w jej nowej bazie — tzw. Freakshopie — oraz rzućcie wyzwanie Lostom i innym przeciwnikom, żeby zdominować rynek nielegalnych narkotyków. Ukończcie sześć nowych misji Pierwszej dawki, zdobądźcie niezbędne wyposażenie i odblokujcie dostęp do wytwórni kwasu na tyłach nowego MTL Brickade’a 6×6. Następnie podbijcie branżę substancji wyżymających mózg.

Czytaj też: Rockstar tym razem nie dał ciała. Ray-tracing w GTA 5 wygląda jak z przyszłości

Rozpocznijcie Pierwszą dawkę z aktualizacji Los Santos Drug Wars, odbierając telefon od Rona Jakowskiego i spotykając się Fooliganami nad sklepem Liquor Ace w Sandy Shores. Do 21 grudnia zdobędziecie 2x GTA$ i RP za pomoc Daxowi i Fooliganom w rozwijaniu biznesu.