Reklama

Fallout ma 25 lat! Bethesda przygotowała niespodzianki z okazji urodzin serii

fallout

Falllout jest już z nami 25 lat. Marka przez ten czas dorobiła się wielu różnych gier, a Bethesda nie planuje odstawiać serii na dalszy plan. Co nas czeka w urodzinowym październiku?

25 lat Fallout!

W 1997 roku gracze po raz pierwszy wyruszyli do postnuklearnego świata Fallouta i spotkali jego pamiętne postacie oraz napromieniowane okropieństwa, wzięli udział w ważnych rozmowach i przypomnieli sobie, że „wojna… wojna nigdy się nie zmienia”.

Czytaj też: Horizon Zero Dawn Remake! Szaleństwo czy nowy pomysł na biznes?

25 lat później seria Fallout stała się światowym bestsellerem i nie tylko pomogła zdefiniować gatunek gier role-playing na PC, ale też przeniosła się na kilka generacji konsol, pojawiła się w wersji planszowej, zagościła na małym ekranie, a do tego nadchodzi w formie serialu telewizyjnego.

Miesiąc atrakcji z okazji 25-lecia Fallout

Poniżej przedstawiamy atrakcje, jakie Bethesda przygotowała na cały miesiąc obchodów 25-lecia marki Fallout.

TYDZIEŃ BEZPŁATNEJ GRY W FALLOUTA 76

Nie graliście jeszcze w Fallouta 76? Odkryjcie postnuklearne Appalachy oraz dostępną po najnowszej aktualizacji wypraw Dziórę ze znajomymi bez dodatkowych opłat podczas tygodnia bezpłatnej gry w Falloucie 76. Rozpocznie się on 4 października i potrwa do 11 październik.

ZDOBYWAJCIE NAGRODY Z PRIME GAMING I XBOX GAME PASS

Tydzień bezpłatnej gry to nie jedyny sposób na zagranie w Fallouta 76 w tym miesiącu. Do 1 listopada aktywni abonenci Prime Gaming mogą zgarnąć podstawową wersję gry Fallout 76 bezpłatnie w sklepie PC/Windows poprzez nagrody Prime Gaming.

Czytaj też: Ile zajmie przejście God of War Ragnarok? Znamy długość gry

JEDEN MIESIĄC FALLOUT 1ST GRATIS Z KORZYŚCIAMI XBOX GAME PASS

Aktywni abonenci Xbox Game Pass Ultimate mogą też skorzystać z darmowego miesiąca Fallout 1st dostępnego poprzez korzyści Xbox Game Pass do 24 października. (UWAGA: Ta korzyść jest ograniczona do jednego konta i dostępna wyłącznie dla abonentów, którzy nie odebrali tej korzyści wcześniej poprzez korzyści Xbox Game Pass).

W FALLOUT SHELTER POJAWIA SIĘ NOWA AKTUALIZACJA!

Z okazji 25. rocznicy premiery Fallouta, po raz pierwszy od ponad czterech lat dodana zostanie nowa zawartość do Fallout Shelter! Zmierzcie się z zagrożeniem ze strony kosmitów w zupełnie nowej serii zadań, w której pojawią się nowi wrogowie, skorzystajcie z nowych rodzajów broni, zwerbujcie nowych mieszkańców i udekorujcie swoją kryptę poprzez nowy motyw z okazji obchodów.