WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fani doszukali się daty premiery Borderlands 3 w zapowiedzi

Pomimo tego, że data premiery Borderlands 3 zostanie ujawniona już za kilka dni (3 kwietnia), to gracze i tak nie dają za wygraną, przypatrując się pierwszej zapowiedzi. Najlepsze jest jednak to, że coś udało im się znaleźć, a to coś może wskazywać na dokładny dzień debiutu.

Wszystko sprowadza się do trwających zaledwie kilka klatek ujęć, na których możemy znaleźć kilka cyferek. Pierwszą z nich dojrzycie na poniższym materiale w 100 sekundzie na wielkim wieżowcu, a drugą nieco później, bo w 112 sekundzie na budynku w centralnej części kadru. Obie składają się na 01.10, co w amerykańskim zapisie daty wskazuje oczywiście na 1 października. W pozostałej części świata mowa już o pierwszym stycznia, więc taka informacja należy raczej do tych, których nie warto brać na poważnie:

Za znalezisko odpowiadają użytkownicy na Reddicie, którzy ponadto wskazują na to, że obie liczby zostały napisane tą samą czcionką i następują po sobie w krótkim odstępie czasu. Sama data premiery w październiku ma sens, choć nie ukrywam, że po pięciu latach produkcji Gearbox mógłby się postarać o nieco szybszy debiut… może już tego lata? Wtedy panuje przecież największy sezon ogórkowy!

Czytaj też: Pierwszy zwiastun nowego Borderlandsa

Źródło: PCGamer