Ten fanowski zwiastun Left 4 Dead 3 wygląda genialnie. Aż szkoda, żę Valve dalej milczy w temacie tej produkcji.

Left 4 Dead 3 to aktualnie temat… martwy. O grze nie słychać nic od dawna, a jedyne poszlaki jakie mamy, dotyczące tego, że cokolwiek dzieje się w tym temacie, to wieści z 2014 roku. To właśnie wtedy mapa z Left 4 Dead 2 została przeniesiona na nowy silnik graficzny.

Czytaj też: Wyciek zdradza ile mocy oferuje devkit PlayStation 5

Niektórzy liczyli, że to zapowiedź tego, iż wkrótce otrzymamy Left 4 Dead 3, w którym znajdą się mapy z poprzednich gier. Tak się jednak nie stało. Czekamy więc dalej. Pojawiły się ostatnio informacje o tym, że Valve pracuje nad trzema grami przeznaczonymi na wirtualną rzeczywistość. Czyżby jedną z nich było właśnie Left 4 Dead 3? Albo Half-Life 3?

Póki co, możemy tylko zgadywać i czekać na dalsze wieści od Valve. W sieci jednak pojawiło się nagranie o tajemniczej nazwie pliku. Zupełnie jakby ktoś nie chciał, aby było je można łatwo odnaleźć. Zobaczcie je sami.

Widać, że w jego powstanie włożono masę pracy. Czyżby to był wyciek ze studia Valve i właśnie oglądamy zapowiedź kolejnej odsłony Left 4 Dead? Niestety, zdaje się, że jest to fanowska produkcja. W grze nie pojawiły się nigdy prawdziwe marki produktów, a tutaj jest ich pełno. Zatem raczej wyklucza to opcję powstawania kontynuacji. Chyba, że Valve nas zaskoczy.

Czytaj też: Rozwój World War Z – tytuł dobrze się sprzedał i staje się grą-usługą

 Źródło: dsogaming.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!