Reklama
aplikuj.pl

W Far Cry 6 zagramy jako Vaas! Przepustka sezonowa wyciekła

fary cry 6

Do sieci wyciekł zwiastun przepustki sezonowej Far Cry 6. Niektóre oddziały Ubisoftu źle ustawiły datę publikacji.

Far Cry 6 – Wyciek z samego źródła

W czasie E3 dochodzi do wielu przecieków. Informacje, które miały być ujawnione na konferencjach, trafiają do graczy wcześniej i jeśli ktoś śledzi tego typu przecieki, to zazwyczaj wie o nienadciągających grach z dużym wyprzedzeniem. W tym roku sporo gier uchowało się przed oczami graczy i dalej można się zaskoczyć podczas oglądania transmisji. Tym razem jednak Ubisoft wyciekł sam z siebie. Prawdopodobnie niektóre oddziały firmy źle ustawiły datę publikacji zwiastunów przepustki sezonowej do Far Cry 6, a do tego w kilku regionach świata pojawiły się reklamy na YouTube, prezentujące wspomnianą zawartość. Ubisoft już cofa swój błąd, ale wiadomo – w Internecie nic nie ginie. Jeśli zatem ciekawi Was, co pojawi się w przepustce sezonowej do Far Cry 6, to zapraszamy do dalszej części wpisu.

Czytaj też: Zwiastun Elden Ring i inne świetne zapowiedzi, które przegapiliście

Kanały Ubisoftu już usunęły zwiastuny gry, ale użytkownikom Reddita udało się nagrać reklamę, która dalej się pojawia przed niektórym filmikami na YouTube. Co na niej widzimy?

Według reklamy, do Far Cry 6 trafi przepustka sezonowa pozwalająca nam na wcielenie się w antagonistów poprzednich odsłon Far Cry! Powinniśmy móc pokierować zatem Vaasem z Far Cry 3, Pagan Minem z Far Cry 4 oraz Josephem Seed z Far Cry 5 (czy Far Cry New Dawn).

Ubisoft Forward 2021

Kiedy nastąpi oficjalne ujawnienie przepustki sezonowej do Far Cry 6? Prawdopodobnie możemy się tego spodziewać w trakcie dzisiejszego Ubisoft Forward. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Całość będzie można obejrzeć na kanale Ubisoftu w serwisie YouTube.

Ubisoft Forward dostępne będzie także do zobaczenia na oficjalnej stronie francuskiej firmy.

Czytaj też: Battlefield 2042 z darmową wersją jak Call of Duty Warzone?

Czego jeszcze spodziewać się po Ubisoft Forward? Z bardziej szczegółowych rzeczy, Ubi przedstawiło nową zawartość do Assassin’s Creed Valhalla, jednakże nie podało jej daty premiery, a jej ujawnienia mamy się spodziewać właśnie dzisiaj.

Oprócz tego Ubisoft Forward ma przedstawić nowe wieści na temat For Honor, Trackmanii, The Crew 2, Brawlhalli, Watch Dogs: Legion oraz innych tytułów powstałych w Ubisoft. Większy fragment show otrzymają także Rainbow Six Extraction oraz Far Cry 6. Prawdopodobnie to właśnie wtedy usłyszymy o przepustce sezonowej. Ubisoft zamierza mówić również o Riders Republic, Assassin’s Creed Valhalla oraz Rainbow Six Siege. Całość ma trwać do godziny 22:00, a po niej zacznie się „odprawa dla społeczności” wspomnianego FPS Ubisoftu.

Filmy i seriale Ubisoft

Ubisoft coraz częściej angażuje się również w produkcję filmów i seriali. Oddział Ubisoft Film & Television przedstawić ma również nowe szczegóły dotyczące serialu Mythic Quest dostępnego na Apple+ oraz filmu Werewolves Within opartego o grę VR od Ubisoftu, o tym samym tytule.

Liczę na dobre show

Nie będę ukrywał, że to gry Ubisoftu są mi najbliższe. Francuzi potrafią trafić w moje gusta zarówno pod względem rozgrywki, jak i scenariusza serialu Mythic Quest, który uwielbiam. Szkoda, że prawdopodobnie nie zobaczymy Beyond Good and Evil 2, które jest niezwykle ambitną grą i chyba jej wczesna zapowiedź była dużym błędem. Prace nad tytułem, w którym z małego budynku na planecie możemy odlecieć w kosmos bez żadnych ekranów ładowania i to w świecie wypełnionym fabułą robi wrażenie i przyćmiewa nawet No Man’s Sky.

Jeśli chodzi o Assassin’s Creed Valhalla – krążą plotki, że Ubisoft zmienił zdanie i zamiast dwóch dużych dodatków DLC otrzymamy jeszcze trzecie, które zabierze nas do Egiptu. Ta plotka tak rozpala moją wyobraźnię, że po prostu musi być prawdziwa. Po cichu liczę także na premierę najnowszej Trackamnii na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series S i X. Tytuł na ten moment jest dostępny tylko na PC.