Reklama
aplikuj.pl

FIFA 22 w PlayStation Plus maj 2022, a do tego poznaliśmy ceny „GamePassa od Sony”

playstation plus

Sony powoli szykuje się do rozwinięcia PlayStation Plus, a przy okazji ich oferta darmowych gier na przyszły miesiąc wycieka. Czego się spodziewać po maju i jakie ceny czekają na nas w PS+ w wersji Extra i Premium?

PlayStation Plus maj 2022

Oferta PlayStation Plus na maj 2022 wyciekła przed jej oficjalnym ogłoszeniem. Źródłem, jak co miesiąc, jest francuski serwis dealabs.com (znany u nas jako Pepper). Osoby prowadzące tamtejszy oddział witryny już od kilku miesięcy dzielą się przedpremierowo informacjami na temat tego, jakie produkcje Sony przekaże graczom za darmo w ramach oferty PlayStation Plus.

Czytaj też: Kwietniowa aktualizacja Gran Turismo 7 wprowadza darmową zawartość

Jakie gry przygotowano na maj 2022? PlayStation Plus pozwoli nam w ramach abonamentu pobrać za darmo:

  • FIFA 22 w wersji PlayStation 4 i PlayStation 5
  • Curse of the Dead Gods w wersji PlayStation 4
  • Tribes of Midgard w wersji PlayStation 4 i PlayStation 5

Warto tutaj dodać, że jeśli zastanawiacie się nad zakupem PlayStation Plus dla FIFY, to być może warto rozważyć zakup abonamentu EA Play również dostępnego na PlayStation. Abonament jest tańszy i daje dostęp do biblioteki gier EA.

Ceny PlayStation Plus Extra i Premium

Skoro już o pieniądzach mowa – poznaliśmy polskie ceny nowego PlayStation Plus. Co oferuje każda usługa i ile przyjdzie nam za nią płacić? Dotychczasowy PlayStation Plus to teraz PlayStation Plus Essential. Oprócz niego pojawiają się droższe i oferujące więcej: PlayStation Plus Extra oraz PlayStation Plus Premium.

PlayStation Plus Essential

Wzbogać swoje wrażenia z PlayStation o podstawowe funkcje, takie jak dostęp do wieloosobowej gry online, możliwość pobrania co miesiąc dwóch gier na PS4 i jednej gry na PS5, wyjątkowe zniżki i inne atrakcje.

Cena: 1 miesiąc 37,00 zl/ 3 miesiące 100,00 zl / 12 miesięcy 240,00 zl

Czytaj też: Piekło zamarzło. Diablo Immortal na PC!

PlayStation Plus Extra

Korzystaj ze wszystkich zalet PlayStation Plus Essential i odkrywaj świat niesamowitych gier dzięki Katalogowi gier, w którym znajdziesz setki tytułów do pobrania na PS4 i PS5.

Cena: 1 miesiąc 58,00 zl/ 3 miesiące 165,00 zl / 12 miesięcy 400,00 zl

PlayStation Plus Premium

Korzystaj ze wszystkich zalet pozostałych planów, ograniczonych czasowo wersji próbnych gier, klasycznych gier PlayStation z katalogu klasyki i transmisji strumieniowej w chmurze, aby grać w setki tytułów z każdego katalogu, nie czekając na pobranie.

Cena: 1 miesiąc 70,00 zl/ 3 miesiące 200,00 zl / 12 miesięcy 480,00 zl