Reklama
aplikuj.pl

Kwietniowa aktualizacja Gran Turismo 7 wprowadza darmową zawartość

gran turismo 7

Polyphony Digital zaktualizowało Gran Turismo 7. Tym razem nie musicie się obawiać, że coś jest majstrowane przy ekonomii gry. Twórcy dodali po prostu nową zawartość.

Ekonomia Gran Turismo 7 ustabilizowana?

Gracze w ostatnich tygodniach zdają się już nie narzekać aż tak bardzo na ekonomię produkcji. Tytuł otrzymał kilka aktualizacji, które skupiały się na naprawianiu błędów oraz balansowaniu cen pojazdów czy nagród otrzymywanych za poszczególne wyścigi.

Czytaj też: Najnowsza aktualizacja Battlefield 2042 powoduje epilepsję

Teraz twórcy zaczynają się skupiać na tym, czym zajmowano się przez kilka lat istnienia na rynku Gran Turismo Sport. Deweloperzy z Polyphony Digital implementują do gry nowe pojazdy, tory, misje, rajdy muzyczne, części silników oraz kursy jazdy. Najnowsza aktualizacja Gran Turismo 7 to początek rozwoju gry. Co otrzymaliśmy?

Aktualizacja Gran Turismo 7 – co otrzymaliśmy?

Poniższa lista przedstawia zawartość aktualizacji 1.13:

  • Dodane zostaną trzy nowe samochody, w tym zwycięzca sezonu 2021 Super GT.

Są to: Subaru BRZ GT300 ’21, Subaru BRZ S ’21, Suzuki Cappuccino (EA11R) ’91.

Czytaj też: Outriders Worldslayer bez tajemnic. Co szykuje polska ekipa?

  • Dodany zostanie układ 24h toru Spa-Francorchamps

Całkowita długość toru: 7004 m, różnica wysokości: 104 m, liczba zakrętów: 21, najdłuższa prosta: 751,84 m.

Belgijski Spa-Francorchamps jest jednym z najsłynniejszych torów w Europie. Aktualizacja dodaje do wcześniejszej konfiguracji układ 24h. Największą różnicą między nimi jest lokalizacja boksów. W układzie standardowym zjazd umiejscowiono przed zakrętem 1, a dojazd do alei serwisowej jest bardzo długi. Opuszczający boksy kierowcy przejadą obok słynnego zakrętu Eau Rouge i wrócą na tor na prostej Kemmel. Dojazd do boksów jest wąski i kręty – w wyścigach z karami kierowcy muszą uważać, by nie przecinać białej linii.

  • Do wyróżnionych miejsc w Scapes dodano lokalizacje Domy w stylu gassho – Ainokura oraz Kwitnące wiśnie nocą.