WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Finalny wygląd remake System Shock

Night Dive Studios ujawniło właśnie nowy materiał z remake System Shock, który przedstawia finalny wygląd, jaki możemy oczekiwać po produkcji. 

Ten robi oczywiście wrażenie i zapewne przywraca pamiętającym oryginalną odsłonę wspomnienia, które podkoloryzował ząb czasu. Stworzenie tak świetnej oprawy wizualnej, którą mamy okazję podziwiać w krótkiej przebieżce po statku epatującym klimatem science-fiction umożliwił silnik Unreal Engine 4. O ile teraz prezentacja skupiała się na grafice, to następny materiał z gry weźmie już na celownik walkę.

Historia remake gry System Shock jest z pewnością wyjątkowa, bo praktycznie przed rokiem odpowiadające za niego Night Dive Studios poinformowało, że musi zatrzymać prace. Wszystko przez odejście od materiału źródłowego, co początkowo sprawiało wrażenie, że wpłacone 1350700$ przez 21625 fundatorów w ramach crowdfundingu przepadną. Na szczęście twórcy wzięli się w garść i po powrocie na właściwe tory udostępniają regularnie nie tylko informacje, ale wczesne wersje instalki dla tych, którzy wpłacili przynajmniej 750$.

Czytaj też: Nowe ujęcia z remaku System Shock

Źródło: Wccftech