Flagowe płyty główne Z590 Biostara. Oto Valkyrie

Flagowe płyty główne Z590 Biostara, Valkyrie Biostar, Biostar Z590 Valkyrie,

Spodziewaliśmy się tego ujawnienia po wcześniejszym zwiastunie. Oto oficjalnie flagowe płyty główne Z590 Biostara w postaci dwóch wydań Valkyrie.

Valkyrie Z590 Biostara

W grę wchodzą dwa modele Z590 Valkyrie przeznaczone do obsługi procesorów 11. generacji Rocket Lake-S Intela, które powinny spełnić wymagania żądnych najwyższej wydajności i możliwości. Wspomniane dwa modele odnoszą się do Valkyrie Z590 i Valkyrie Z590l, czyli kolejno wersji w formacie ATX oraz Mini-ITX.

Czytaj też: Antec prezentuje obudowę DF700 FLUX
Czytaj też: MSI prezentuje płyty MAG A520M Bazooka WiFi i MAG B550M Vector WiFi
Czytaj też: Inteligentna waga Smart Scale od realme to debiut na rynku Smart Home

Obie płyty wyglądają (co tu dużo mówić), jak złoto z tymi swoimi rozbudowanymi osłonami na laminacie, które jednocześnie pełnią funkcje pasywnego chłodzenia. Nie brakuje podświetlenia, wsparcia PCIe 4.0, 22-fazowej sekcji zasilania z technologią Digital PWM i oczywiście topowych rozwiązań i elementów składowych. To przecież nowe flagowe płyty główne Z590 Biostara! Oczekiwania są więc wysokie.

Czytaj też: Intel uśmierca pamięci Optane Memory SSD dla konsumentów
Czytaj też: Tajemnicze karty GeForce GT 1010, czyli jeszcze gorzej niż GT 1030
Czytaj też:
MSI i Asus szykują BIOS z AGESA 1.2.0.0

Więcej na temat obu płyt przeczytacie na stronach produktu, czyli tutaj (Z590I VALKYRIE) i tutaj (Z590 VALKYRIE). Ceny i dostępność w Polsce zostaną ogłoszone w przyszłości.