WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fortnite z dronami i bombami cienia, czyli nowe odkrycia dataminerów

Wygląda na to, że Epic Games nie tylko szykuje się do wielkiego powrotu Thanosa do Fortnite, ale też ma w planach wprowadzenie kilku nowych broni. Tak przynajmniej wynika z odkryć dwóch dataminerów (ci przeszukują m.in. kod gry), które wskazują na dodanie dronów i bomb do Fortnite.

Mowa dokładnie o niejakim Lucas7yoshi i Skin-Tracker, którzy doszukali się wspominków o Bombach Cienia i Dronach Zebulon. O ile bomby mogą rzeczywiście trafić do trybu Battle Royale i sprowadzać się do jakiegoś granatu dymnego, który będzie maskował nasze ruchy, to drony byłyby w tym trybie zbyt zabójcze. Dlatego też mogą finalnie trafić wyłącznie do trybu Save the World, na co wskazuje nawet sama nazwa.

Shadow Bombs są powiązane z wyzwaniami, które będą wymagać od graczy używania ich w różnych meczach i ujawnione efekty dźwiękowe poniekąd potwierdzają moją teorię „smoke’ów w Fortnite”:


Z kolei kod dotyczący Zebulon Drone jest odrobinę niejasny, dlatego też nie wiadomo, czy będzie to jakiś przedmiot, czy broń. Wspomina jednak o rozpoczynaniu lotu dronem i jego prawdopodobnym kończeniu.

Czytaj też: Figurki z Fortnite już dostępne w Biedronkach

Źródło: VG247