Reklama

Free Guy – okładki Total Film promujące film

Free Guy zdjęcia z filmu, Free Guy Ryan Reynolds, Free Guy premiera, Free Guy obsada

Free Guy to kolejna wakacyjna premiera, która ucierpiała z powodu pandemii. Ostatecznie film trafi do kin w grudniu, ale kampania promocyjna cały czas trwa. Zobaczcie nowe okładki magazynu Total Film i pozujących na niej głównych bohaterów.

Czytaj też: Disney – harmonogram premier na lata 2020-2021

Disney jakiś czas temu podjął decyzję o przełożeniu premiery najnowszego filmu Free Guy z Ryanem Reynoldsem. Zamiast w lipcu produkcja wejdzie na ekrany kin 11 grudnia i mamy nadzieję, że to już ostateczna data. Niedawno mogliśmy obejrzeć krótki fragment udostępniony przez aktora a teraz dostajemy kolejny element promocji. Są to okładki magazynu Total Film dedykowane właśnie Free Guy. Do zdjęć pozuje Ryan Reynolds i Jodie Comer, którzy wcielają się w głównych bohaterów.

Przypomnijmy, że film opowiada o pracowniku banku, który odkrywa że znajduje się w brutalnej grze i co gorsza, jest tylko NPC. Decyduje się jednak zostać głównym bohaterem swojej historii, tylko najpierw musi ją napisać. Całość osadzona jest w grze z otwartym światem, w której można dopuszczać się praktycznie wszystkich przestępstw.

W filmie, oprócz Reynoldsa i Comer wystąpią: Taika Waititi, Joe Keery, Lil Rel Howery i Utkarsh Ambudkar.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News