Reklama
aplikuj.pl

Certyfikat przypomina o Galaxy A03s Samsunga

Galaxy A03s Samsunga, Galaxy A03s, Samsung Galaxy A03s, certyfikat Galaxy A03s, wyciek Galaxy A03s, rendery Galaxy A03s, specyfikacja Galaxy A03s

Małymi kroczkami, sukcesywnie, ale pewnie na rynek zmierza smartfon Galaxy A03s Samsunga, który właśnie dał o sobie znać w ramach skromnego wycieku. Co możemy oczekiwać po tym tańszym modelu z serii A?

Galaxy A03s Samsunga certyfikowany

Certyfikat Bluetooth nie zdradza nam zbyt wiele, bo dowiedzieliśmy się jedynie, że Galaxy A03s o numerze modelu SM-A037F obsługuje łączność Bluetooth 5.0. Niemniej jednak sugeruje nam to zbliżającą się wielkimi krokami premierę, ale spokojnie – strona 91mobiles ujawniła nam końcem maja kilka kluczowych informacji dotyczących specyfikacji Galaxy A03s, a nawet przedstawiające go rendery.

Czytaj też: Wiemy, kiedy zadebiutuje Galaxy F22 Samsunga

Smartfon o wymiarach 166,6 x 75,9 x 9,1 mm będzie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz LCD IPS, a na nim znajdzie się jeszcze aparat o rozdzielczości jedynie 5 Mpx umieszczony w specjalnym wycięciu w kształcie łezki. Na pleckach otrzyma potrójną konfigurację aparatów, gdzie ten główny będzie jednostką opartą na 13-Mpx matrycy. Obok niego zostanie ulokowany także aparat do zdjęć makro oraz czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpx. Jak widać, Galaxy A03s nie popisze się wysokimi możliwościami fotograficznymi.

Czytaj też: Nokia porzuci Androida na rzecz HarmonyOS?

Wiemy również, że smartfon zaoferuje skaner linii papilarnych znajdujący się na prawej krawędzi, port USB typu C oraz wejście jack 3,5 mm. Nie wiemy nic o jego układzie, konfiguracji pamięci ani pojemności baterii, ale liczymy na to, że za niedługo dowiemy się znacznie więcej o nowym Galaxy A03s.