Reklama
aplikuj.pl

Wiemy, kiedy zadebiutuje Galaxy F22 Samsunga

kiedy zadebiutuje Galaxy F22, Samsung Galaxy F22, Galaxy F22, specyfikacja Galaxy F22

Ostatnio coraz częściej wspominamy o tym, że nadchodzące nowe smartfony Samsunga będą współdzielić wiele elementów z innymi modelami marki i tak też będzie z tym smartfonem. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy oficjalnie zadebiutuje Samsung Galaxy F22 i co będzie miał do zaoferowania.

Kiedy zadebiutuje Galaxy F22? Będzie zrzynka z A22

Premiera nowego Galaxy F22 odbędzie się 6 lipca. My jednak wiemy już praktycznie wszystko o tym nadchodzącym smartfonie, dzięki oficjalnym zapowiedziom producenta. Gdyby jednak tego było mało, plotki mówią, że jest to rebrand modelu Galaxy A22 4G, tyle że z większą pojemnością baterii. Przejdźmy w takim razie od razu do specyfikacji Galaxy F22.

Czytaj też: Nokia porzuci Androida na rzecz HarmonyOS?

Smartfon jest wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Na jego tyle znajduje się poczwórna konfiguracja aparatów, z czego ten główny oferuje rozdzielczość na poziomie 48 Mpx. Galaxy F22 otrzymał baterię o pojemności 6000 mAh, skaner linii papilarnych umieszczony na bocznej krawędzi i na materiałach przyjął czarną wersję kolorystyczną, ale najpewniej pojawią się również inne kolory do wyboru.

Czytaj też: Nadchodzi klasyczny smartwatch Samsunga Galaxy Watch4 Classic

Samsung nie potwierdził nam reszty jego specyfikacji, ale skoro ma być to rebrand Galaxy A22 4G, to powinniśmy spodziewać się układu Helio G80 współpracującego z 4/6 GB pamięci RAM i 64/128 GB pamięci wewnętrznej. Przedni aparat Galaxy F22 może mieć rozdzielczość równą 13 Mpx, a na tyle oprócz tego głównego może znaleźć się ultraszerokokątny 8 Mpx oraz aparat do zdjęć makro i czujnik głębi 2 Mpx.