Reklama
aplikuj.pl

Wyciek Galaxy S21 FE Samsunga w Geekbench

Ostatnio poznaliśmy układ Galaxy S21 FE oraz jeden wariant pamięci RAM. Tak jak się spodziewano, jest również jeszcze jeden, a wiemy to dzięki najnowszym wynikom uzyskanym w Geekbench, czyli kolejnemu wyciekowi z udziałem smartfonu Galaxy S21 FE Samsunga.

Wyciek Galaxy S21 FE – co nowego nam zdradza?

Samsung Galaxy S21 FE będzie napędzany przez flagowy układ Snapdragon 888, współpracujący albo z 6 GB pamięci RAM, albo właśnie zdradzonymi 8 GB pamięci RAM. Nie pojawiła się jednak informacja związana z pamięcią wewnętrzną, ale prawdopodobnie zaoferuje nam 128/256 GB pamięci (UFS 3.1) zależnie od wersji. Dodatkowo będzie można ponoć rozszerzyć ją za pomocą karty microSD. Wiemy ponadto, że smartfon będzie działać pod władzą systemu Android 11 wraz z nakładką graficzną One UI 3.1, a pojemność jego baterii wyniesie 4500 mAh.

Czytaj też: Kolejne oficjalne rendery OnePlus Nord CE 5G wyciekły. Pojawił się nawet filmik

Premiery ponoć mamy oczekiwać w czwartym kwartale bieżącego roku, kiedy to smartfon Galaxy S21 FE pokaże się nam w pełnej krasie. Wiemy jednak więcej na jego temat, bo wedle wycieków będzie on wyposażony w 6,41-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Pod nim zostanie wbudowany skaner linii papilarnych, a przednia kamerka umieszczona tuż pod górną belką będzie miała rozdzielczość 32 Mpx.

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Czytaj też: Oppo A16 dostrzeżony w bazie Geekbench. Czego się dowiedzieliśmy?

Do tego na jego pokładzie nie zabraknie łączności Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 oraz NFC i portu USB typu C. Nie znajdziemy w nim raczej wejścia jack 3,55 mm, a w kwestii kolorystycznej Galaxy S21 FE będzie mógł pochwalić się czterema wersjami, choć nie jest wykluczone, że pojawi się ich więcej.