Reklama
aplikuj.pl

Nowe Galaxy Z Samsunga wyciekły. Spójrzcie na rendery

Dziś do sieci trafiły interesujące rendery, przedstawiające nowe Galaxy Z Samsunga. Mowa dokładnie o wyglądających wręcz oficjalnie grafikach Galaxy Z Fold3 i Z Flip3, które zdradzają nam co nieco na ich temat. Czy możemy traktować je poważnie? Pewnie nie, jak to wszystkie plotki i wycieki, które jednak zwykle sprawdzają się w… większości.

Nowe Galaxy Z Samsunga nadchodzą. Tak najpewniej wyglądają Z Fold3 i Z Flip3

Gdy popatrzymy na udostępnione rendery, od razu może rzucić się nam w oczy przedni aparat w smartfonie Z Fold3. Ten zaprzecza wcześniejszym plotkom, mówiącym nam o ukrytym module pod ekranem, a gdyby tego było mało, potwierdził nam obsługę niewspieranego wcześniej rysika S Pen. Nie jest to jednak taki zwyczajny rysik, bo nadano mu wyjątkowości, umieszczając na nim napis „Fold Edition”.

Czytaj też: Oto pierwsze rendery Galaxy Watch Active4 Samsunga

Tylna wyspa z aparatami w smartfonie Z Fold3 jest bardziej zgrabna niż w modelu Z Fold2. Żaden z tych trzech aparatów nie jest raczej tym peryskopowym, więc możliwe, że znajdzie się tam szerokokątny, teleobiektyw z 2/3x zoomem optycznym oraz ultraszerokokątny – czyli podobnie jak w Z Fold2. Smartfon Z Fold3 na renderach wydaje się cieńszy po złożeniu od swojego poprzednika. Perspektywa uniemożliwia jednak podejrzenie, czy między ekranami nadal występuje luka.

Czytaj też: Obejrzyjcie unboxing LG Velvet 2 Pro, którego nie kupicie

Z kolei smartfon Z Flip3 jest przedstawiony w dwukolorowej wersji z konfiguracją dwóch aparatów na tyle. Jego ekranik zewnętrzny jest zauważalnie większy niż w przypadku poprzednika, a oprócz tego wygląda na to, że teraz ma metalową ramkę.

Nowe Galaxy Z Samsunga prawdopodobnie zostaną oficjalnie ogłoszone początkiem sierpnia podczas wydarzenia Unpacked firmy.