Reklama
aplikuj.pl

Obejrzyjcie unboxing LG Velvet 2 Pro, którego nie kupicie

LG Velvet 2 Pro, Velvet 2 Pro, specyfikacja LG Velvet 2 Pro

Co by było gdyby LG nie zaprzestało swojej działalności? Smartfon LG Velvet 2 Pro, który doczekał się właśnie unboxingu, odpowiada na to z nawiązką.

Unboxing LG Velvet 2 Pro

Jak dobrze wiemy, smartfony LG nie pojawią się już na rynku konsumenckim. Ostatnio jednak dowiedzieliśmy się, że producent miał wypuścić model Velvet 2 Pro, ale przez zakończenie działalności w tym segmencie, ten smartfon nie doczekał się swojej premiery. Co ciekawe, kilka tysięcy egzemplarzy tego smartfonu zostało sprzedanych pracownikom LG, a dzięki jednemu z nich, możemy przyjrzeć się bliżej Velvet 2 Pro. Zobaczcie koniecznie udostępniony przez niego filmik:

Czytaj też: Asystent Google z kolejnymi nowościami

Przedstawione wideo pokazuje nam, że w pudełku ze smartfonem znajdują się dwa przezroczyste etui oraz jeden kabel USB-C, bez ładowarki. Na unboxingu widzimy jednak, że znajduje się ona w drugim pudełku. Wróć. Znajdują się tam aż dwie ładowarki i przejściówka do słuchawek. Producent raczej nie tak wyobrażał sobie sprzedaż modelu Velvet 2 Pro.

Smartfon różni się od poprzedniego modelu Velvet swoimi aparatami na tyle, ponieważ zostały one umieszczone w pierścieniach równej wielkości. Wystają także zauważalnie ponad korpus smartfona, a ozdobienie ich dodatkowo na złoto dodaje całości pewnej elegancji. Jego przedni aparat również przeszedł pewną zmianę, bo został umieszczony w formie „dziurki”, a nie w specjalnym dla niego wycięciu.

Czytaj też: WhatsApp wyświetli Sklepy z Facebooka i kolejne reklamy

LG w swoim Velvet 2 Pro postawiło na ciekawe przyciski dla poziomu głośności, on/off i asystenta Google, bo te tak naprawdę „przyciskami” nie są. Przyjmują formę czujników, wykrywając nacisk naszych palców, a ich lokalizację potencjalnym użytkownikom ułatwiałyby interfejs. Na jego dolnej krawędzi znalazł się jeszcze port USB-C oraz głośnik – smartfon nie otrzymał wejścia jack 3,5 mm.

Czytaj też: Chiny dostaną swoją wersję składanego Galaxy Z Fold 3

Twórca udostępnionego wideo potwierdził też wcześniejsze informacje związane ze specyfikacją Velvet 2 Pro. Tak więc zasila go Snapdragon 888 wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jest wyposażony w 6,8-calowy ekran P-OLED o rozdzielczości 1080p+ i częstotliwością odświeżania 120 Hz. Ponadto oferuje baterię o pojemności 4500 mAh z obsługą ładowania 25 W i główny 64-Mpx aparat na tyle.