Reklama
aplikuj.pl

Oto pierwsze rendery Galaxy Watch Active4 Samsunga

rendery Galaxy Watch Active4, Samsung Galaxy Watch Active4, Watch Active4, Active4

Jeśli czekacie na nowe smartwatche Samsunga, to udostępnione rendery Galaxy Watch Active4 mogą zaspokoić Waszą ciekawość… na razie.

Pierwsze rendery Galaxy Watch Active4 ujawnione

Smartwatche Galaxy Watch Active4 będą oparte na systemie Wear OS, a za napędzenie ich odpowie układ SoC wyprodukowany w 5 nm procesie technologicznym. Oczekujcie również, że jeden z wariantów otrzyma kopertę ze stali nierdzewnej, a drugi z aluminium, czyli tak jak to było w przypadku Active2. Poza tym smartwatche będą dostępne w wersji z łącznością Wi-Fi i LTE.

Czytaj też: Cicha premiera Samsung Galaxy Chromebook Go

Wedle przecieków i samych renderów Galaxy Watch Active4 nie będzie oferować zaokrąglonych boków wokół tarczy zegara jak Active2. Nawet przyciski przyjmą bardziej prostokątne kształty, a całokształt wykonania podkreślą dodatkowo jego cienkie ramki. Możemy też zauważyć, że jego wyświetlacz nie przyjmuje już wypukłej formy, tylko zwyczajnie płaską (prawdopodobnie jest to szkło 2D). Na grafikach poniżej możecie sami zobaczyć różnice pomiędzy tymi dwoma smartwatchami.

Czytaj też: Oto pamięć UFS 3.1 drugiej generacji od Western Digital dla smartfonów 5G

Jak podają źródła, Galaxy Watch Active4 będzie dostępny w dwóch rozmiarach – 40 mm i 44 mm. Udostępnione rendery pokazują nam ich czarną, srebrną, zieloną oraz złotą wersję, ale pamiętajmy, że ich odcienie mogą nie być w 100% zgodne z tymi, które zadebiutują w swoim czasie, bo niestety czas ten jest niepewny.

Czytaj też: AMD i Samsung zwiążą się na dłużej dzięki nowemu Exynosowi

Nie jest jasne, kiedy dokładnie odbędzie się premiera Galaxy Watch Active4, ale plotki wskazują na sierpień, a dokładnie na 3 sierpnia 2021 roku. Cena oczywiście też nie jest znana, ale oczekuje się, że wyniesie ona jakoś poniżej 30000 rupii, czyli poniżej 1550 zł.