Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Horizon Forbidden West na PS4 Pro. Gra wygląda jak z PS5!

horizon forbidden west

Sony opublikowało nowe informacje na temat Horizon Forbidden West. Tym razem możemy przyjrzeć się, jak nadchodząca produkcja wygląda na poprzedniej konsoli – PlayStation 4 Pro.

Jak Horizon Forbidden West wygląda na starszej konsoli?

Horizon Forbidden West to produkcja, która na PlayStation 5 wygląda po prostu fenomenalnie. Każdy zwiastun gry, który dotychczas widzieliśmy, prezentuje tytuł, który zachwyca w każdym calu. Wysoka rozdzielczość tekstur, masa szczegółowych obiektów, doskonałe animacje – tytuł najwyższej klasy.

Musimy jednak pamiętać, że Horizon Forbidden West będzie również dostępne na konsolach poprzedniej generacji. Posiadacze PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro również będą mogli usiąść do kolejnej przygody Aloy, a deweloperzy zarzekali się, że produkcja i na ich urządzeniach będzie wyglądać bardzo dobrze.

Czytaj też: Crysis 4 powstaje. Wasza karty graficzne będą przerażone

W końcu wiemy czego się spodziewać! Horizon Forbidden West na PlayStation 4 Pro zostało pokazane na zrzutach ekranu oraz w ruchu. Rzućcie okiem na materiały!

Czytaj też: Nowy gameplay Dying Light 2 prosto z Państwa Środka

Jedyny problem jaki może mieć ta wersja? Cóż, posiadacze PS4 dobrze znają swoje konsole i zapewne wiedzą, że urządzenia te mogą mieć problemy z chłodzeniem konsoli, która będzie musiała uruchomić taki tytuł.

Horizon Forbidden West w złocie

Horizon Forbidden West zadebiutuje 18 lutego 2022. Nic już tej daty premiery nie zmieni, ponieważ jak się dzisiaj dowiedzieliśmy – tytuł się ozłocił! W skrócie – oznacza to, że produkcja jest już gotowa i da się ją przejść od początku do końca.

Teraz deweloperzy mają kilka tygodni na doszlifowanie pozostałych elementów gry tak, aby na premierę gotowa była aktualizacja, która poprawi niektóre niedociągnięcia. Prezentowane materiały z Horizon Forbidden West zawsze wyglądają idealnie, więc nie spodziewałbym się nieudanej premiery.