WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gameplay Marvel’s Avengers wygląda jakby gra nie miała duszy

Gameplay Marvel’s Avengers w końcu jest dostępny do szerszego grona graczy. Jak Wam się podoba ta gra?

Gameplay Marvel’s Avengers w końcu jest dostępny nie tylko dla dziennikarzy. Po obejrzeniu zwiastuna zapowiadającego grę, byłem lekko zaniepokojony. Wszystko o czym mówią deweloperzy brzmi fajnie na papierze, ale potem oglądam nowy gameplay i… już nie jest fajnie. Co z tą grą jest nie tak?

Czytaj też: Producent Dragon Age odchodzi z Bioware – co z marką?

Zobaczcie nowy gameplay, które opublikowany został w jakości 4K.

Czy tylko ja mam wrażenie, że gra nie ma jakiejś… duszy? Tytuł ten ma akcję, wygląda ładnie, pokazuje różnorodność bohaterów. A mimo to, czegoś mi tu brakuje. Może martwi mnie to, że rozgrywka wygląda trochę jakby była prowadzona na szynach? Z drugiej strony to tylko otwarcie gry. A może walka, która wygląda na trochę… dziecinną jest tu problemem?

Tak samo sami bohaterowie. Każdy z nich inny, ale gdy nawet staramy się zapomnieć o hollywodzkiej obsadzie filmu, to i tak nie pomaga, to „zaakceptować” bohaterów gry. Jak dla mnie są oni kompletnie nieciekawi. Żarty Starka są zupełnie nieśmieszne, a Thor jest tragiczny. Wiadomo, każdy może mieć trochę inną wizję superbohatera, ale Ci są naprawdę jacyś tacy… obojętni.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 na Stadię – gracze już śmieją się z Epica

Źródło: wccftech.com