Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Need for Speed 2021 wycieka, a ja trzymam kciuki

gameplay need for speed 2021

W Criterion Games nastąpił wyciekł gameplayu Need fot Speed 2021. Co widać na rozgrywce? Seria cofa się do poprzednich odsłon?

Fani Need for Speed dzielą się na wiele grup. Jedni uważają za najlepsze odsłony te pierwsze. Są też fani bardziej realistycznych Porsche 2000 czy Shift. Są fani fabularnych Most Wanted, Carbon i innych Undercover czy Underground. Są i tacy co lubią bardziej Burnoutowe odsłony, a i znajdą się fani ostatnich abominacji produkcji od zamkniętego już Ghost Games.

Ja jestem w tej grupie fabularnej, która czeka na powrót stylu Most Wanteda włącznie z modelem jazdy, pościgami i niszczeniem radiowozów. Co zamierza dostarczyć Criterion Games, które odzyskało grę? Nowy wyciek pozwala nam mniej więcej określić co planują deweloperzy.

Czytaj też: Nowości Xbox Game Pass. Final Fantasy VII wkrótce

Zobaczcie gameplay Need for Speed 2021.

Produkcja wyjdzie dopiero w 2021 roku, więc to co widzicie baaardzo wczesna wersja gry. To co jednak już teraz można wyciągnąć z produkcji to to, że mamy powrót nitra, które włączamy i używamy ile chcemy. Model jazdy również wygląda tak jakby przeszedł gruntowny remont i przypomina to co było w erze Most Wanted.

Jedyne co pokazuje, że to dalej gra Criterionu i twórcy dalej mają ciągotki do Burnouta, to masa skoków, które autor nagrania wykonuje w grze. Nie chciałbym widzieć tylu „atrakcji”. Zastanawiam się jednak… co jeśli twórcy specjalnie doprowadzili do tego „wycieku”, bo właśnie chcą poznać nasze zdanie na temat gry?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News