Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Street Fighter 6 to znani i lubiani oraz nowi bohaterowie

street fighter 6

Jaki będzie Street Fighter 6? Na pewno kolorowy! Twórcy wprowadzają do gry jednak więcej zmian i oczywiście wśród nich znajdują się także nowi bohaterowie.

Gameplay Street Fighter 6

Street Fighter 6 trafi do graczy w 2023 roku. W grze pojawią się nowi bohaterowie, których wyczyny możemy podziewać na nowych materiałach z rozgrywki. Oto Dee Jay, Manon, Maris oraz JP. Zobaczycie także takich wojonwików jak E. Honda oraz Dhalsim.

Czytaj też: Na Xbox taka susza, że High on Life jest hitem?

Street Fighter 6 to nowa odsłona serii Street Fighter, zawierająca innowacyjne nowe funkcje rozgrywki oraz ulepszoną grafikę w każdym aspekcie gry.

Napędzany wewnętrznym silnikiem firmy Capcom, RE ENGINE, Street Fighter 6 zawiera trzy odmienne tryby gry – Fighting Ground, World Tour i Battle Hub.

Tu rozpoczyna się Twoja droga do tytułu światowego wojownika.

Twoja chwila. Twoja walka.

Detale Street Fighter 6

Czego się spodziewać po nowej odsłonie popularnych bijatyk? Według zapowiedzi, Street Fighter 6 zawiera wysoce rozwinięty system walki z dwoma typami sterowania – nowoczesnym i klasycznym. Dzięki temu możesz szybko grać zgodnie ze swoim poziomem umiejętności.

Czytaj też: Hotfix Wiedźmin 3 na PC i znane problemy gry

W grze pojawi się również tryb fabularny. W World Tour, immersyjnym trybie dla jednego gracza, stworzymy swoją postać, żyjącą w Metro City i poszukamy własnej, osobistej siły. Pojawi się również miejsce do starć z innymi graczami. Autorzy gry przekonują, że nadchodzący „Battle Hub to najlepsze miejsce do wyszukiwania przyjaznej rywalizacji”.