WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gameplay z Call of Duty Black Ops Cold War wyciekł do sieci

Call of Duty Black Ops Cold War ma być kolejną odsłoną popularnego FPSa. Teraz przy odrobinie szczęścia możemy zobaczyć jedną z map.

Powoli zbliżamy się do premiery nowego Call of Duty. Tym razem to Treyarch tworzy nowego CoDa, po tym jak Activision postanowiło odebrać Sledgehammer Games możliwość tworzenia własnych, dużych odsłon tej serii.

O grze wiemy tyle, że będzie się prawdopodobnie nazywać Call of Duty Black Ops: Cold War. Produkcja umiejscowiona w uniwersum Black Ops przedstawi okres Zimnej Wojny, a gracze trafią również do Wietnamu.

Czytaj też: Unreal Engine 5 musiał został ulepszony, gdy Epic poznał szczegóły PS5

Jak zawsze przed premierą Call of Duty – nastąpił wyciek z rozgrywki z gry. Podobno do sieci trafił 45-minutowy fragment gameplayu z wczesnej wersji gry na mapie multiplayer o nazwie Tank. Fragmenty gry są stale usuwane z sieci, ale gracze zdążyli wypatrzeć, że w grze raczej nie ma biegania po ścianach czy podwójnych skoków.

Jeśli traficie na nieusunięte fragmenty gry to prawdopodobnie możecie się zdziwić jak kolorowa jest mapa. Jest to spowodowane tym, że wiele obiektów z tamtej wersji Call of Duty Black Ops: Cold War nie ma nałożonych jeszcze tekstur i widzimy barwne sześciany.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News