Karta GeForce GTX 1650 pojawiła się po raz pierwszy przed wieloma tygodniami i choć na rynku są już jego wyższe iteracje (GTX 1660 i 1660 Ti), to Nvidia zwleka z premierą tego budżetowca. Jego premiera może być jednak tuż za rogiem, ponieważ po raz pierwszy pojawiła się w formie realnego produktu.

Czytaj też: GeForce GTX 1650 – wydajność w grach na poziomie Radeon RX 570

Za poniższe zdjęcia musimy podziękować serwisowi Videocardz, który ponownie jako jedyny wykazał się albo dociekliwością, albo stosownymi źródłami. Dostał bowiem w swoje ręce oficjalne zdjęcia karty GTX 1650 OC Edition od Zotac, która w tym modelu jest modelem w formacie Mini-ITX z pojedynczym wentylatorem.

Wszystkich fanów małych komputerów (to przeciż do nich kierowane są takie modele) zadowoli wieść, że ten model nie wymaga dodatkowego zasilania. Zadowoli się mocą płynącą wyłącznie ze slotu PCIe, co oznacza, że będzie wymagał mniej, niż 75W do działania. Po stronie wyjść wideo mamy z kolei prosty zestaw DisplayPort, HDMI i DVI-D Duallink.

Premiera? Ponoć w ciągu następnych dwóch tygodni. Przeznaczenie i cena? Do budżetowego grania w 1080p, więc zapewne będzie sprzedawana w okolicy 150$.

Czytaj też: Netflix kręci właśnie Wiedźmina w Polsce

Źródło: Videocardz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!