Reklama
aplikuj.pl

GeForce Now z masą nowych gier. Mass Effect w 4K na każdym PC

geforce now

NVIDIA pochwaliła się nowymi tytułami, które trafiają do ich usługi streamingowej GeForce Now. Na liście znajduje się między innymi legendarna kosmiczna przygoda, którą każdy powinien chociaż spróbować.

Mass Effect i It Takes Two w GeForce Now

NVIDIA udostępniła nową listę gier, które pojawiły się w usłudze streamingowej. Gry mogą działać nawet w rozdzielczości 4K, a i są takie produkcje jak It Takes Two, które można streamować na smartfony w płynności 120 klatek na sekundę!

Czytaj też: Prawdopodobnie wyciekła data premiery The Last of Us Remake na PC i PS5

Najważniejszymi grami, które zostały dodane bez wątpienia są dwie produkcje Electronic Arts. Co Was czeka w Mass Effect Edycja Legendarna?

Tylko jeden człowiek może ocalić ludzkość przed największym zagrożeniem, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia. Powróć do legendy komandora Sheparda w cenionej trylogii Mass Effect dzięki Edycji Legendarnej gry Mass Effect. Obejmuje ona jednoosobową zawartość podstawową i ponad 40 DLC z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, w tym promocyjne uzbrojenie, pancerze i pakiety, zremasterowane i zoptymalizowane do rozdzielczości Ultra HD 4K.

Czytaj też: Dodatek do Forza Horizon 5 to odgrzewane kotlety

It Takes Two to za to wspaniała przygoda dla dwóch osób.

Wyrusz na szaloną przygodę w It Takes Two – przełomowej platformowej przygodówce stworzonej z myślą o współpracy. Zaproś znajomego do dołączenia za darmo dzięki funkcji „Dostęp dla znajomych” i weźcie udział w innowacyjnych wyzwaniach. Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, May oraz Cody niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku.

Nowe gry w GeForce Now

Te dwie gry to jednak nie wszystkie produkcje jakie dostępne są od dzisiaj w GeForce Now. Oprócz nich, uruchomicie od teraz w chmurze również: