Reklama
aplikuj.pl

Command and Conquer Remastered Collection w GeForce Now! Do tego osiem innych gier

geforce now

NVIDIA nie zaprzestaje agresywnego rozwoju GeForce Now. Oferta abonamentowa rozszerza się o kolejne produkcje, w tym takie, które zostaną docenione przez fanów klasyki.

Dostawa gier w GeForce Now

NVIDIA przedstawiła nowe produkcje zmierzające do oferty GeForce Now. Ten tydzień przyniesie nam dziewięć nowych gier, które będą dostępne poprzez aplikacje Epic Games Store, Origin oraz Steam:

Command & Conquer Remastered Collection w GeForce Now

To, co jednak budzi największe emocje wśród gier z nowej dostawy produkcji to klasyczne Command & Conquer Remastered Collection. Czego się spodziewać po tej grze? Command & Conquer oraz Red Alert to gry, które wyznaczyły 25 lat temu standardy gatunku strategii czasu rzeczywistego. Dziś zostały zremasterowane w rozdzielczości 4K przez dawnych członków ekipy Westwood Studios skupionych w Petroglyph Games. Obejmuje wszystkie 3 zestawy rozszerzeń, odbudowany tryb wielu graczy, zmodernizowany interfejs, edytor map, galerię z dodatkowymi, niepublikowanymi ujęciami filmowymi oraz ponad 7 godzin zremasterowanej, legendarnej muzyki skomponowanej przez Franka Klepackiego.

Czytaj też: PlayStation Plus w sierpniu to aż sześć gier!

Najważniejszymi elementami Command & Conquer Remastered Collection są:

  • Przełączanie grafiki – przełączaj się w czasie rzeczywistym pomiędzy oryginalną a zremasterowaną grafiką w 4K w trakcie gry dla jednego gracza.
  • Galeria dodatków – ponad cztery godziny dodatkowych nagrań, zdjęć z planu i niepublikowanych utworów muzycznych.
  • Muzyka – siedem godzin zremasterowanej muzyki, w tym 20 minut utworów nagranych od nowa na żywo przez oryginalnego kompozytora, Franka Klepackiego, wspólnie z Tiberian Sons.
  • Obsługa modów — twórz mody, dziel się nimi i graj w nie za pośrednictwem warsztacie Steam.
  • Ulepszony pasek boczny – całkowicie przeprojektowany interfejs paska bocznego wykorzystuje nowoczesne rozwiązania i ogranicza przewijanie.
  • Z konsoli na PC – doświadcz oryginalnych misji konsolowych, teraz na PC.
  • Przerywniki filmowe z konsol – obejrzyj na PC oryginalne przerywniki filmowe z konsol z udziałem ulubieńca społeczności, generała Carville’a.