Reklama
aplikuj.pl

Znudzeni wyglądem swojej gitary? Wodne modele rozwiążą ten problem

Solidna gitara po wyjechaniu z linii produkcyjnej zwykle nie zmienia swojego designu przez cały swój „żywot” i nic dziwnego – to trudne. Jednak nie z wypełnionymi wodą gitarami DC.

Zabawa w ponowne, domowe malowanie gitary nie jest łatwa i nie ma znaczenia, czy w grę wchodzi drewniany korpus, czy ten z tworzywa sztucznego. Jednak z pewnością wśród muzyków są i tacy gitarzyści, którym wygląd ich instrumentu szybko się nudzi. To właśnie myślą o nich firma Bryan Guitars wpadła na Kickstartera z serią gitar DC.

Gitary DC mają za sobą aż 32 lata rozwoju, a odpowiada za nie rodzinna firma. Obecnie są finansowane na Kickstarterze z dosyć przeciętnym wynikiem i chęcią zebrania aż 50000$. Ich najważniejsza cecha sprowadza się do konstrukcji przezroczystego, plastikowego korpusu, którego można wypełnić specjalnym kolorowym płynem poprzez korek na dolnej części.

Twórcy zadbali o nietoksyczne i niepozostawiające śladów barwniki do płynów, a zabawa kolorami oraz wyglądem gitar DC jest ich główną cechą. Ich waga wynosi od 3,1 do 4 kilogramów, a całe dźwiękowe zaplecze jest stosownie zabezpieczone przed płynami.

Czytaj też: Energia z piwa? Pewna piwna elektrownia już działa

Gitary DC występują w wersji Standard i Elite za kolejno 549 i 849 dolarów. Początkowo każdy z modeli będzie miał ten sam kolor płynu, ale najpewniej firma będzie oferować całe zestawy kolorów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, szacuje się, że wysyłka rozpocznie się w styczniu 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News