Reklama
aplikuj.pl

God of War w 8K na PC wygląda fenomenalnie

god of war

Gracze PC po prostu uwielbiają wyciskać ze swoich pecetów co się da. Gdy jednak jesteśmy w posiadaniu sprzętu kosztującego powyżej 20 tysięcy złotych możemy przekraczać wszelkie granice. God of War w 8K jest spektakularne.

God of War na PC

God of War był do niedawna tytułem ekskluzywnym dla PlayStation. Teraz jednak w produkcję mogą grać pecetowcy i ich wrażenia są zgodne z tym, co sądzą gracze konsolowi. Oceny na Steam są „Przytłaczająco pozytywne”. 97% graczy ocenia produkcję pozytywnie.

Czytaj też: Koniec launchera Bethesda.net. Gdzie trafią Wasze gry?

Gracze pecetowi otrzymali najlepszą wersję gry, ponieważ ich edycja oferuje:

Niesamowita jakość grafiki – Wspaniała jakość obrazu udoskonalona z myślą o PC. Ciesz się prawdziwą rozdzielczością 4K na kompatybilnych urządzeniach oraz [MU1] z odblokowanym limitem klatek na sekundę dla optymalnej wydajności. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza gotowych ustawień oraz opcji, takich jak wyższa rozdzielczość cieni, ulepszone odbicia w przestrzeni ekranu, GTAO czy SSDO.

Obsługa technologii NVIDIA® DLSS oraz NVIDIA® Reflex – Odkryj doskonałe połączenie jakości z wydajnością. Wykorzystaj moc SI i poznaj możliwości oferowanej przez wybrane karty graficzne NVIDIA technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), umożliwiającej grę z wyższą liczbą klatek na sekundę i generowanie pięknych, ostrych obrazów. Ciesz się niesamowicie responsywną rozgrywką dzięki oferowanej przez karty graficzne GeForce technologii redukcji opóźnień NVIDIA Reflex, która pozwoli Ci szybciej reagować i wyprowadzać skomplikowane kombinacje ciosów.

Obsługa monitorów ultrapanoramicznych – Zanurz się w świat gry głębiej niż kiedykolwiek przedtem. Przemierzaj krainę skandynawskich mitów, napawając się niesamowitymi widokami w trybie szerokoekranowym. Dzięki obsłudze właściwego dla monitorów ultrapanoramicznych formatu 21:9 God of War™ oferuje prawdziwie kinową jakość obrazu, która tylko potęguje filmowy rozmach produkcji.

Zmodowany God of War na PC

To jednak nie wszystko, co można było z gry wycisnąć. Gracze oczywiście zaczęli podkręcać produkcję i tym samym udało się stworzyć wersję, która działa w 8K, ma zaimplementowany prosty ray-tracing, pole widzenia jest znacząco powiększone, a wszystko działa na ustawieniach graficznych ultra.

Tytuł działa w takiej jakości na karcie graficznej RTX 3090 Suprime X, która kosztuje kilkanaście tysięcy złotych. Procesor to Intel i7-8700k.

God of War Ragnarok na PS5

Patrząc na rozgrywkę ze zmodowanego God of War na PC ciężko nie odnieść wrażenia, że patrzymy na grę z przyszłości. Efekt jest tak dobry, że gdzieniegdzie można uznać, iż nadchodzące dopiero God of War Ragnarok na PlayStation 5 prezentuje się gorzej!

Czytaj też: Turbulencje Call of Duty. Nie będzie nowej gry w przyszłym roku

Kratos i Atreus muszą udać się do każdej z Dziewięciu Krain w poszukiwaniu odpowiedzi, przygotowując się do przepowiedzianej bitwy, która zakończy świat. Razem, Kratos i Atreus zapuszczają się w głąb Dziewięciu Królestw w poszukiwaniu odpowiedzi, gdy siły Asgardii przygotowują się do wojny.

Po drodze będą odkrywać oszałamiające, mityczne krajobrazy, zbierać sojuszników z różnych krain i stawiać czoła przerażającym wrogom w postaci nordyckich bogów i potworów. Gdy zagrożenie Ragnarökiem staje się coraz bliższe, Kratos i Atreus muszą wybierać między bezpieczeństwem swojej rodziny a bezpieczeństwem królestwa…

Data premiery God of War Ragnarok jeszcze nie jest znana.