WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Godzilla: Król Potworów zadebiutuje w Chinach

Choć podejrzewano, że rzeczywiście Godzilla: Król Potworów zadebiutuje w Chinach, to do tej pory nie była to informacja potwierdzona. Najnowszy baner został wydany właśnie z tej okazji i trzeba przyznać, że prezentuje się niesamowicie.

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów. Jest na co czekać!

Rok 2019 zapowiada się pełen superprodukcji, które szturmem wdzierają się na ekrany kin. Wygląda na to, że Godzilla: Król Potworów będzie jedną z nich. Teraz ukazał się nowy baner, a wraz z nim informacja, że film rzeczywiście otrzyma premierę w Chinach. Zadebiutuje tam 31 maja i można spokojnie założyć, że po otwarciu uzyska znaczący wzrost w światowym box office.

Godzilla: Król Potworów zadebiutuje w Chinach

Na razie nie pojawiły się jeszcze szacunkowe kwoty, jakie Godzilla może otrzymać podczas swojego pierwszego weekendu. Patrząc jednak na wydany finałowy zwiastun można oczekiwać, że Warner Bros. zaliczy całkiem spore zyski. Są zresztą pewni sukcesu, gdyż już planuje się kolejną część, w której Godzilla zmierzy się z King Kongiem. Na razie nie mamy zbyt wielu informacji na ten temat. Wiadomo, że wraz z Legendary Entertainment tworzą uniwersum legendarnych potworów. Można się więc spodziewać, że jeśli te filmy osiągną sukces, doczekamy się kolejnych odsłon.

Polską premierę Godzilla: Król Potworów zaplanowano na 14 czerwca.

Czytaj też: Tyrese Gibson potwierdza swoją rolę w filmie Morbius

Źródło: comicbookmovie.com