WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tyrese Gibson potwierdza swoją rolę w filmie Morbius

Główne zdjęcia do filmu Morbius trwają w Wielkiej Brytanii od lutego. Niedawno widzieliśmy materiały z planu, a także Jareda Leto za kulisami. Choć nadal nie znamy pełnej obsady, to aktor Tyrese Gibson potwierdza swoją rolę w filmie.

Czytaj też: Simpsonowie przechodzą do Disney+

W filmie zza kulis udostępnionym na Instagramie widzimy Gibsona siedzącego na krześle w pokoju makijażysty i słuchającego kazania o zlikwidowaniu mroku. Potwierdza tym samym swoją rolę w filmie. Plotki o jego angażu do tajemniczej roli pojawiały się w sieci od dawna, jednak dopiero teraz mamy oficjalną informację. Dodatkowo ujawniono, że wcieli się on w Agenta Simona Strouda, agenta CIA, którego zadaniem jest polowanie na Morbiusa.

Oczkuje się, że główne zdjęcia zakończą się pod koniec maja.

Przypomnijmy, że film opowie historię Michaela Morbiusa, genialnego biochemika, który chcąc wyleczyć rzadką chorobę krwi staje się wampirycznym antybohaterem. Morbius w reżyserii Daniela Espinosy wejdzie na ekrany kin 31 lipca 2020 roku. Oprócz Jareda Leto w obsadzie znaleźli się także: Matt Smith, Adrja Arjona i Jared Harris. Za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazam.

Czytaj też: Recenzja filmu Hellboy

Źródło: cbr.com