Reklama

Google Play dostaje nowy interfejs. Czy jest się z czego cieszyć?

Google Play

Dostrzeżono, że Google Play dostało sporą zmianę w interfejsie. W teorii podobne zmiany są najczęściej na plus, jednak nie tym razem.

Jakie zmiany dostaje Google Play?

Interfejs sklepu Google był do tej pory bardzo intuicyjny i wygodny dzięki bocznemu paskowi. To właśnie tak znajdowały się wszystkie najważniejsze sekcje. Nie było więc problemu, by przejść do subskrypcji, czy listy zawierającej zainstalowane przez nas aplikacje. Wszystko świetnie działało, jednak Google postanowiło… usunąć boczny pasek i właściwie nie wiadomo dlaczego.

Czytaj też: WhatsApp pozwoli na przenoszenie czatów pomiędzy urządzeniami

Jeśli w Waszej aplikacji doszło do zmiany, to po wejściu w nią powinniście dostać powiadomienie, że wszystkie skróty zobaczymy po kliknięciu w ikonę naszego profilu. Zobaczcie sami.

Jednak nie wszystkie zmiany są złe, bo Google zreorganizowało Ustawienia, są teraz lepiej zorganizowane. Rozbudowano także wyniki wyszukiwania dodając informacje o aplikach powiązanych z tą, którą szukaliśmy.

Czytaj też: W Google Play pojawiła się fałszywa aplikacja Netflix!

Zmiany są wprowadzane falami, więc niektóre z nich możecie już mieć w swojej aplikacji Google Play. Jeśli nie, to w końcu do niej trafią.