Reklama
aplikuj.pl

Gotham Knights na PC sprawi, że zaczniecie się zastanawiać nad porzuceniem konsol

gotham knights

Nowy zwiastun Gotham Knights skupia się na prezentacji technologii napędzających grę na PC. Tytuł wygląda rewelacyjnie i posiadacze najmocniejszych komputerów otrzymają niesamowity tytuł.

Pecetowe Gotham Knights na zwiastunie

Zawsze gdy widzę tego typu materiały wideo, pojawia mi się w głowie pomysł porzucenia konsol i kupienia po prostu mocnego komputera. Potem przypominam sobie o problemach optymalizacyjnych, niewyjaśnionych niekompatybilnościach, zabezpieczeniach i… jakoś mi się odechciewa z tym bawić. No i do tego ceny tego typu sprzętów! Ale trzeba przyznać, że jednak najładniejsze gry mogą występować tylko na PC. A gdy już działają – wyglądają fenomenalnie!

Czytaj też: Data E3 2023. Kiedy powraca znana impreza growa?

Zobaczcie nowy zwiastun Gotham Knights, który skupia się na pecetowym wydaniu gry!

Gotham Knights na PC działać będzie w 4K, oferując fantastyczne detale strojów czy twarzy bohaterów. Deweloperzy mówią także o bardzo wysokim klatkarzu, więc prawdopodobnie możemy liczyć na to, że nie będzie sztucznego blokowania płynności tytułu. Jakość podnosić będą też odbicia, która działać będą mogły za pomocą ray-tracingu.

Co ciekawe, o płynność gry zadbać będzie mogło rozwiązanie Intela – Xess, które wzorem DLSS i FSR, poprawi oprawę gry, bez obciążania podzespołów. Do tego dochodzą jeszcze rozbudowane opcje konfiguracji grafiki czy wsparcie dla ekranów szerokokątnych lub kilku monitorów.

Edycja Deluxe Gotham Knights

Rycerze Gotham (tak, to polski tytuł Gotham Knights!) to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham. W pojedynkę lub razem z innym bohaterem patrolować będziemy pięć różnych dzielnic Gotham, miażdżąc wszelkie oznaki kryminalnych aktywności.

Czytaj też: Niesamowity zwiastun fabularny A Plague Tale Requiem, średniowiecznego The Last of Us

Dla osób, które zamówią grę przedpremierowo, czekać będzie wyjątkowo skórka Batmotocykla 233. Dostępna będzie także edycja Deluxe gry. Gotham Knights: Edycja Deluxe zawiera wersję podstawową gry, a także Zestaw Niekonwencjonalny.

Zestaw Niekonwencjonalny zawiera:

  • ekskluzywną zmianę wyglądu „Knightwatch”, inspirowaną twórczością Jima Lee
  • kombinezon „Przyszłości”, inspirowany uniwersum Batmana Przyszłości
  • elementy z odzysku do tworzenia nowego sprzętu
  • wzmocniony sprzęt
  • ekskluzywną Pozę
  • 3 ekskluzywne kolory kombinezonu
  • Ultra Zur-En-Arrh
  • Chromatyczny mróz
  • W hołdzie Azylu