WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gra fabularna Wiedźmin w języku polskim z ceną i datą premiery

Przed rokiem doszły nas słuchy o premierze The Witcher The Role-Playing Game w wersji angielskiej i przy okazji zostaliśmy poinformowani o jego spolszczonej wersji od wydawnictwa Copernicus, które przed kilkoma tygodniami udostępniło nam część swojej pracy w formie dostępnego za darmo starteru. Teraz nadszedł naturalnie czas na oficjalną zapowiedź premiery RPG Wiedźmin w języku polskim.

Czytaj też: Cyberpunk Red to papierowy RPG na podstawie gry Cyberpunk 2077

Gra Fabularna The Witcher RPG w formie tradycyjnego papierowego podręcznika dostała już swoją stronę w ofercie wydawcy, która przewiduje jego zamówienia w przedsprzedaży. Ta potrwa aż do 30 czerwca bieżącego roku, w ramach której możecie zgarnąć go w promocyjnej cenie 159, a nie 179 złotych. Wysyłki są z kolei planowane na sierpień i to prawdopodobne wtedy też podręczniki będą dostępne w sprzedaży detalicznej.

A co taki The Witcher RPG w polskiej edycji oferuje? Oczywiście to, co każdy dobry podręcznik do gier fabularnych, które nie były zbyt łaskawe dla Wiedźmina przy okazji „Gry Wyobraźni” (wygooglujcie). Mowa więc o przewodniku zarówno dla mistrza gry, jak i graczy, ale oboje wyciągną z lektury na pewno jedno – solidną dawkę informacji o uniwersum i już nieco mniej ekscytujące zasady, jakimi rządzi się gra. Wszystko to okraszone świetnymi grafikami, które zostały żywcem wyjęte m.in. z Gwinta.

Czytaj też: Powstanie pełnoprawne i oficjalne RPG w uniwersum Fallout!

Źródło: Copernicus