Reklama

Grafiki koncepcyjne mogły zdradzić nową grę From Software

Czyżbyśmy patrzyli na nową grę From Software? Grafiki koncepcyjne jednego z twórców prezentują niewidoczne wcześniej w ich grach stworzenia.

From Software zawsze prezentowało ciekawych przeciwników. Nasi wrogowie, których musimy pokonać podczas niesamowicie trudnych gier tego studia, potrafią z jednej strony być wielkości naszego bohatera, a z drugiej i tak wyglądać tak jakby, to miał być nasze ostatnie starcie.

Czytaj też: Borderlands 3 na długim gameplayu – zobaczcie nowe mechaniki oraz starych znajomych

Zazwyczaj nie natrafiamy na oklepany design przeciwników. To, co się jednak dzieje w grze po dojściu do jakiegoś bossa, to jest już poezja. Najsilniejsi przeciwnicy w grze potrafią być kilkanaście razy więksi od nas, a ich wygląd powoduje, że nawet nie musimy patrzeć na pasek zdrowia, aby wiedzieć, że przed nami jest coś naprawdę potężnego.

Zanim jednak te wszystkie monstra powstaną w grze, to artyści muszą je narysować i zobaczyć czy jest sens tworzenia modeli trójwymiarowych. Niedawno odbył się panel jednego z grafików koncepcyjnych z From Software.

Podczas ZBrushMerge 2019 Ryo Fujimaki zaprezentował różne stworzenia, w tym takie, które nigdy nie pojawiły się w grach studia From Software. Pojawia się teraz zatem pytanie czy są to niewykorzystane projekty, czy może grafik właśnie przedstawił nam wrogów do kolejnej gry studia? Styl graficzny wskazuje na Bloodborne. Zapis jego panelu możecie zobaczyć poniżej.

Jakie jest Wasze zdanie? From Software na pewno pracuje już nad kolejną grą. Czyżby mogło to być Bloodborne 2 na PlayStation 5?

Czytaj też: Wyciek zdradza ile mocy oferuje devkit PlayStation 5

Źródło: wccftech.com