WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel pokazują alternatywny wygląd Starforce

Drużyna Starforce odgrywa ważną rolę w filmie Kapitan Marvel. To właśnie członkiem tego zespołu jest Carol Danvers i wraz z nimi walczy z zagrożeniami, czyhającymi na Kree. W sieci pokazały się grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel pokazujące, jak Starforce mogłoby wyglądać.

Czytaj też: Czy film Kapitan Marvel zwiastuje nam nowego złoczyńcę MCU? Uwaga spojlery!

W skład zespołu wchodzą: Yon-Rogg (Jude Law), Korath (Dijimon Hounsou), Minn-Erva (Gemma Chan), Att-Lass (Algenis Perez Soto) i Bron-Char (Rune Temte).  Zanim jeszcze film pojawił się na ekranach kin długo nie było wiadomo w kogo wcieli się Jude Law. Najczęściej typowano postać Mar-Vella, ale kilka miesięcy temu ogłoszono, że jednak zagra Yon-Rogga. Gdyby z tą wiadomością się wstrzymano, widzów czekałaby nie lada niespodzianka.

Mimo wszystko, Law zrobił dobrą robotę, tak samo jak reszta zespołu. Teraz w sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel. Oferują one wiele alternatywnych kostiumów nie tylko dla Yon-Rogga, ale również Minn-Ervy i samej Carol Danvers. Dostajemy również grafiki przedstawiające cały zespół. Czerpią one w dużej mierze z materiału źródłowego i trzeba przyznać, że patrząc na nich nie do końca wiemy, czy wojownicy Kree są dobrzy, czy nie.

Zobaczcie sami te grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel

Czytaj też: Cameo Stana Lee w Avengers: Endgame nie będzie ostatnim w MCU

Źródło: comicbookmovie.com