WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel ujawniają ogromny spojler?

Zaledwie za kilka dni zobaczymy na wielkim ekranie pierwszy tegoroczny film Marvela. I choć do tej pory uniknięto jakichś większych spojlerów, to grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel mogą być nie tylko zmienić spojrzenie na film, ale również na całe MCU.

Czytaj też: Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach – zobaczcie co pokazano nam do tej pory

Wraz z Carol Danvers do MCU zostają wprowadzeni również Skrulle. Jest to kosmiczna rasa posiadająca zdolność zmiany kształtów. Zwiastuny pokazały nam, że świetnie potrafią udawać ludzi. Tylko co to oznacza z szerszej perspektywy? Musimy pamiętać, że fabuła Kapitan Marvel rozgrywa się w latach 90. ubiegłego wieku.  Znając Marvela nie bez powodu dopiero tuż przed Endgame ten film wchodzi do kin. Być może Skrulle i ich zdolność przemiany odegrają istotną rolę w dalszych losach MCU.

Mogą wskazywać na to grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel, które zostały zebrane w książce „Art. of Captain Marvel”. Choć jeszcze nie została ona wydana, to do sieci trafiła już jedna ze stron. I trzeba przyznać, że wygląda to bardzo niepokojąco.

Grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel ujawniają spory spojler?

 

Oczywiście, może to obrazować w jaki sposób Skrulle przekształcają się w dowolnego człowieka. Jednak czy do przedstawienia tego potrzebny był Nick Fury? A może znany nam z poprzednich filmów Fury to tak naprawdę  Skrull? Jeśli tak, to jaki był jego cel? Istnieje możliwość, że Skrull pod postacią Nicka zbierał na Ziemi herosów by zrobić z nich broń przeciwko Kree. Jest to tylko hipoteza, która, przynajmniej na razie, nie wydaje nam się zbyt prawdopodobna. Mógł być w tym zupełnie inny cel, który poznamy dopiero podczas premiery Kapitan Marvel.

Mimo wszystko, trochę nas ta grafika niepokoi.

Czytaj też: Nowe informacje na temat New Mutants

Źródło: comicbookmovie.com