WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gry dla dorosłych na Nutaku dostępne poprzez nowy sklep mobilny

Gry dla dorosłych dostępne od teraz na Androidzie w nowym sklepie. Nutaku wypuściło betę swojej platformy.

Nutaku nie zamierza stać w miejscu i serwis zapowiedział swój rozwój. Rynek gier, które przepełnione są treściami erotycznymi rośnie z dnia na dzień i gracze otrzymują coraz bardziej profesjonalne podejście do klienta. Nutaku ogłosiło wydanie bety swojego nowego sklepu mobilnego.

Czytaj też: Subverse to hentai Mass Effect – grę już ufundowano na Kickstarterze

Nowy sklep mobilny Nutaku pozwala uzyskać dostęp do kolekcji gier dostępnych do zagrania w serwisie. Właściciele platformy zauważyli spory wzrost liczby osób, chcących zagrać na smartfonie w ciągu ostatnich dwóch lat. Sprawiło to, że z trzech gier dostępnych w serwisie na Androida, po 18 miesiącach wprowadzono ponad 30 produkcji. Kolejnych 30 czeka już na swoją premierę.

Nutaku wierzy w to, że ich rozwiązania przysłużą się deweloperom i pozwolą dotrzeć do jak największych liczby osób. Nutaku to już 25 milionów zarejestrowanych graczy, z czego 23 procent z nich to posiadacze sprzętu z Androidem. Z tego też powodu wypuszczono nową wersję sklepu, który umożliwi bezproblemowy dostęp do gier z urządzeń opartych o ten system.

Nowy sklep pozwala na wyszukiwanie tytułów poprzez tagi, gatunki i wiele innych filtrów. Zakładki Wydarzenia czy Aktualizacje pozwalają być graczom na bieżąco ze wszelkimi zmianami w swoich ulubionych grach. Deweloperzy mają również opcję przygotowywania ofert specjalnych czy tradycyjnych zniżek.

Czytaj też: Premiera i wymagania sprzętowe Starlink: Battle for Atlas na PC

Źródło: thegg.net, grafika: finance.yahoo.com