Reklama
aplikuj.pl

Halloweenowa histeria w GTA Online osiąga szczyt

gta online

GTA Online z kolejną aktualizacją zawartości! Tym razem gracze, którzy bawią się w oryginalnym trybie sieciowym produkcji, a nie w popularnych ostatnimi czasy RP, mają co robić! Przyjrzyjmy się najciekawszym dodatkom.

W GTA Online trwa halloween

Przygotujcie się na surrealne i niesamowite historie. Bądźcie czujni, bo ulice Los Santos przemierza teraz nowy, choć niepokojąco znajomy, wróg. I celujcie telefonem w niebo, żeby zdobyć niezbite dowody na istnienie niezidentyfikowanych zjawisk podniebnych.

Czytaj też: Serwery Diablo Immortal połączone. Spada liczba graczy?

Oprócz tego można zgarnąć rzadkie nowe przedmioty, skazać na zagładę wrogów w powracającym trybie Naznaczony i innych przerażających trybach, a także sprawdzić nowy piekielny klasyczny wóz u Benny’ego. Jak widać, w GTA Online trwa zabawa na całego i zapowiada się masa atrakcji do czasu premiery GTA 6.

Co nowego w GTA Online?

Lata 70. były epoką sprzeczności — spodni dzwonów i obcisłych szortów. Ekologii i napalmu. A teraz dostajemy BF Weevila w płomieniach i z groźnymi kolcami na dachu. Obrońcie się przed strachami podczas tego Halloween za pomocą niestandardowego BF Weevila, który jest teraz dostępny w Benny’s Original Motor Works.

Sasquatch stanowił kiedyś legendę opowiadaną wieczorami przy ognisku, a także bywał bohaterem dziecięcych koszmarów. Teraz złowrogi strój Sasquatch może być wasz. Zalogujcie się do GTA Online i zagrajcie 31 października, żeby otrzymać to rzadkie przebranie za darmo. Możecie też wystraszyć wszystkich na amen maską Śmierć, która pojawia się w trybie Dzień sądu. W tym tygodniu będzie ona dostępna dla wszystkich graczy GTA Online.

Czytaj też: Neymar i Pogba wyciekli w Modern Warfare 2

Aż przypominają się dawne filmiki na YouTube z Grand Theft Auto San Andreas! Wierzyliście wtedy w wszelkie tajemnice mające kryć się w grze?

Oprócz tego, w tym tygodniu bawić możemy się w najkrwawszych, najbrutalniejszych i najbardziej przerażających trybach GTA Online, korzystając z podwójnych nagród GTA$ i RP za klaustrofobiczną walkę w halloweenowej Serii w bunkrze i debiutującym trybie Dzień sądu oraz wszystkich innych straszliwych, powracających halloweenowych trybach:

  • Naznaczony: Walczcie z największym wrogiem — niepowstrzymanym upływem czasu — w brutalnym starciu na krótkim dystansie, gdzie jedna osoba zostaje przeklęta. W tym tygodniu możecie znów zagrać w ten tryb w GTA Online. Macie dwie opcje: umrzeć, gdy skończy się czas, lub przekazać zabójczą klątwę innej osobie, zabijając ją.
  • Zabawmy się: Tutaj musicie dotrzeć do bazy, walcząc z upływającym czasem i unikając ognia łowców, którzy ścigają swoje ofiary na motocyklach i w łazikach.
  • Zagubieni kontra Potępieni: Wcielcie się w aniołki o twarzach cherubinów lub odziane w czerwień diabły i rywalizujcie o punkty na mapie, gdzie co 60 sekund dzień zmienia się w noc i odwrotnie. A, zmianie ulega też wasz zestaw broni.