Hanna – serial powraca z drugim sezonem. Zobacz zwiastun i poznaj datę premiery

Hanna sezon 2, Hanna sezon 2 zwiastun, Hanna 2 premiera, Hanna serial Amazon Prime

Amazon Prime z zaskoczenia prezentuje krótką zapowiedź drugiego sezonu serialu Hanna ujawniając od razu datę premiery nowych odcinków. Sprawdźcie.

Czytaj też: Snowpiercer – oś czasu wyjaśnia połączenie między filmem a serialem

Fabuła pierwszego sezonu była mocno oparta na filmie Joego Wrighta z 2011 roku, w którym w roli Hanny pojawiła się Saoirse Ronan. Zarówno film jak i serial opowiadają o tytułowej bohaterce, która ojciec komandos poddaje morderczemu treningowi szkoląc na płatnego zabójcę.  Wielu fanów zarzucało serii, że za bardzo przypomina pierwowzór co przeszkadza im odpowiednio wciągnąć się w przedstawianą historię. Sama również miałam podobne odczucia i mam nadzieję, że już drugi sezon będzie bardziej angażujący.

Od razu zaznaczamy, że zapowiedź jest krótka i nie zdradza zbyt wiele fabuły. Widzimy Hannę przechodzącą przez placówkę UTRAX prawdopodobnie w celu uwolnienia innych przetrzymywanych nastolatków. Możliwe też, że chce po prostu zniszczyć to miejsce. Nie wiadomo, czy to faktycznie materiał z nowego sezonu. Jeśli tak to oznaczałoby, że Hanna powróci do środka. Nawet jeśli sceny nie są prawdziwe, to i tak zwiastun przedstawia nam nowego bohatera – Johna Carmichaela, w którego wcieli się Dermot Mulroney.

W 2.sezonie powróci Esme Creed-Miles, która wciela się w główną bohaterkę.

Hanna – serial powraca z drugim sezonem. Zobacz zwiastun i poznaj datę premiery

Drugi sezon zadebiutuje na Amazon Prime już 3 lipca. Od razu dostaniemy wszystkie osiem odcinków.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News