WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Harley Quinn na planie Legionu Samobójców Jamesa Gunna – zobacz wideo

Na Instagramie pojawiło się nagranie z prac na planie Legionu Samobójców. Widzimy na nim Margot Robbie jako Harley Quinn.

Dopiero do kin wszedł film Birds of Prey z Harley Quinn w roli głównej. Margot Robbie nie ma jednak czasu odpocząć i ponownie powraca do roli na planie Legionu Samobójców od Jamesa Gunna.

Nagranie przedstawia wychodzącą z jakiegoś budynku Harley ubraną w czerwoną sukienkę i trzymającą w ręku oszczep. Na nagraniu ma również długie włosy, a ci, którzy oglądali Birds of Prey wiedzą, że po zerwaniu z Jokerem jedną z pierwszych rzeczy jakie bohaterka zrobiła było właśnie obcięcie włosów. Nie wiadomo więc czy akcja Legionu samobójców osadzona jest przed czy po wydarzeniach z Ptaków Nocy.

W Legionie Samobójców swoje role powtórzy Margot Robbie jako Harley Quinn i Joel Kinnaman jako Rick Flag. Prócz nich w filmie wystąpią między innymi: Flula Borg, David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Daniela Melchior (Ratcatcher), Jennifer Holland, Idris Elba, John Cena,  Storm Reid, a także Taika Waititi, Juan Diego Botto i Alice Braga.

Legion Samobójców od Jamesa Gunna wejdzie do kin w sierpniu 2022 roku.