WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Hawkeye od Disney + – czyżby obsadzono rolę Kate Bishop?

Hawkeye od Disney + – czyżby obsadzono rolę Kate Bishop?

Choć Marvel zapowiedział wiele produkcji serialowych na nadchodzące lata, to oczekiwaliśmy, że na szczegóły będziemy musieli trochę poczekać. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie już obsadzono jedną z głównych ról. Chodzi o serial Hawkeye od Disney + i postać Kate Bishop. Kto się w nią wcieli?

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Hawkeye to jedna z nadchodzących serii wchodząca w skład rozrastającego się uniwersum Marvela. Choć tytuł od razu wskazuje na Clinta Burtona, który dotychczas używał tego pseudonimu, to nie będzie on głównym bohaterem. Jeremy Renner oczywiście pojawi się w serialu w swojej dotychczasowej roli. Jednak prawdopodobnie zajmie się szkoleniem swojej następczyni. Po wydarzeniach z Endgame i jego „karierze” jako Ronin ma przekazać pałeczkę Kate Bishop.

Według Variety, tę rolę ma zagrać  Hailee Steinfeld, którą jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć w filmie Bumblebee. Redakcja donosi, że Marvel zaproponował angaż młodej aktorce , z którą wiąże długofalowe plany. Oznacza to, że najprawdopodobniej dostanie również własną serię lub pojawi się na dużym ekranie. Oczywiście, o ile Steinfeld przyjmie propozycję.

Hawkeye od Disney +

Na razie musimy pamiętać, że to tylko plotka, jednak można się spodziewać, że wkrótce zostanie oficjalnie potwierdzona. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że do pisania scenariusza zaangażowano scenarzystę mad Men Jonathana Igla, więc wiadomo, że prace nad serialem Hawkeye od Disney + już trwają.

Czytaj też: W serialu The Mandalorian nie pojawi się Boba Fett

Źródło: variety.com