Choć Marvel zapowiedział wiele produkcji serialowych na nadchodzące lata, to oczekiwaliśmy, że na szczegóły będziemy musieli trochę poczekać. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie już obsadzono jedną z głównych ról. Chodzi o serial Hawkeye od Disney + i postać Kate Bishop. Kto się w nią wcieli?

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Hawkeye to jedna z nadchodzących serii wchodząca w skład rozrastającego się uniwersum Marvela. Choć tytuł od razu wskazuje na Clinta Burtona, który dotychczas używał tego pseudonimu, to nie będzie on głównym bohaterem. Jeremy Renner oczywiście pojawi się w serialu w swojej dotychczasowej roli. Jednak prawdopodobnie zajmie się szkoleniem swojej następczyni. Po wydarzeniach z Endgame i jego „karierze” jako Ronin ma przekazać pałeczkę Kate Bishop.

Według Variety, tę rolę ma zagrać  Hailee Steinfeld, którą jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć w filmie Bumblebee. Redakcja donosi, że Marvel zaproponował angaż młodej aktorce , z którą wiąże długofalowe plany. Oznacza to, że najprawdopodobniej dostanie również własną serię lub pojawi się na dużym ekranie. Oczywiście, o ile Steinfeld przyjmie propozycję.

Hawkeye od Disney +

Na razie musimy pamiętać, że to tylko plotka, jednak można się spodziewać, że wkrótce zostanie oficjalnie potwierdzona. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że do pisania scenariusza zaangażowano scenarzystę mad Men Jonathana Igla, więc wiadomo, że prace nad serialem Hawkeye od Disney + już trwają.

Czytaj też: W serialu The Mandalorian nie pojawi się Boba Fett

Źródło: variety.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej