Reklama
aplikuj.pl

HBO Max pracuje nad serialem w uniwersum Harry’ego Pottera?

Harry Potter, JK Rowling, Harry Potter teorie, Harry Potter filmy

Od lat fani zadają sobie pytanie, dlaczego magiczne uniwersum Harry’ego Pottera jeszcze nie doczekało się serialu. Wygląda jednak na to, że HBO Max już nad nim pracuje.

Powstanie aktorski serial osadzony w uniwersum Harry’ego Pottera?

Magiczna franczyza bazująca na wykreowanym przez Rowling świecie daje ogromne pole do popisu, a fani od lat narzekają, że potencjał nie jest należycie wykorzystywany. Do tej pory dostawaliśmy jedynie filmy kinowe, ale według doniesień The Hollywood Reporter niedługo się to zmieni. Powołując się na swoje źródła portal twierdzi, że HBO max jest na wczesnym etapie prac nad serialem osadzonym w uniwersum Harry’ego Pottera. Na razie miały się odbyć spotkania z potencjalnymi scenarzystami, więc szczegółów nie znamy.

Czytaj też: Recenzja serialu Euforia – odcinek specjalny 1: Rue
Czytaj też: Recenzja 3 sezonu Star Trek: Discovery
Czytaj też: Recenzja serialu Lupin – Netflix rozpoczyna 2021 rok mocnym tytułem

Co ciekawe, zarówno HBO Max. jak i Warner Bros. w swoich oficjalnych oświadczeniach twierdzą, że nie powstaje taka produkcja. Jednak biorąc pod uwagę fakt powołania niedawno nowej osoby sprawującej pieczę nad franczyzą może coś być na rzeczy. Zwłaszcza, że nadal Harry Potter jest jedną z najbardziej dochodowych marek, którą Warner Bros. ma u siebie.

Serial osadzony w magicznym uniwersum byłby więc strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że ten świat daje ogromne pole do popisu w kwestii różnych produkcji.