Helios też obniża ceny. Będzie taniej niż w Cinema City?

Helios, kina Helios, Helios nowe ceny, Cinema City, Helios cennik, Helios ceny

W czwartek poinformowaliśmy Was o wielkiej obniżce cen w sieci kin Cinema City, a teraz Helios postanowił również wprowadzić atrakcyjną promocję na bilety. Gdzie będzie taniej?

W odpowiedzi na wprowadzoną przez Cinema City obniżkę cen również sieć kin Helios postanowiło wprowadzić nowe ceny biletów. Za tydzień we wszystkich kinach zacznie obowiązywać cena 14,90 zł, zarówno za seanse 2D jak i 3D. Obecnie tyle zapłacimy we wtorki w ramach promocji Superwtorek. Prezes sieci kinowej Helios, Tomasz Jagiełło, stwierdził, że już od pewnego czasu obniżka u konkurencji była spodziewana.

W kilku wybranych kinach sieci już od dłuższego czasu obowiązuje promocyjna cena, co poskutkowało znacznym wzrostem frekwencji. W takim wypadku nic dziwnego, że zmiany zostaną wprowadzone w całym kraju, zwłaszcza w sytuacji, gdy Cinema City tak drastycznie zmieniło cennik. To na pewno zachęci ludzi do odwiedzin w kinach, zwłaszcza całymi rodzinami. Oczywiście przedstawiciele obu sieci uzasadniają to analizami rynku i oferty konkurencji, a nie koronawirusem, który zniechęca widzów do opuszczania domów.