Nowa oferta Heyah na kartę dla osób z Ukrainy

Heyah zacznij od cześć Ukraina

T-Mobile poprawia ofertę na kartę sieci Heyah „Zacznij od cześć”, przygotowaną specjalnie z myślą o osobach z Ukrainy. Znalazło się w niej miejsce dla nielimitowanych rozmów i dostęp do popularnych komunikatorów internetowych.

Nielimitowany zestaw powiększony

W ramach nowej oferty Heyah Zacznij od cześć, osoby przyjeżdżające z Ukrainy do Polski znajdą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB Internetu. Do tego pokaźny pakiet 2000 minut na rozmowy z numerami ukraińskimi oraz nielimitowany dostęp do Messengera, Vibera i WhatsAppa.

Wszystko to w ramach pakietu za 35 zł ważnego 30 dni.

Zobacz też: Play notuje duży wzrost ruchu w sieci. Operator jest gotowy na Koronawirusa

Darmowe przelewy na Ukrainę

Dzięki współpracy z firmą Euronet, osoby wybierające ofertę Heyah będą mogły wykoąc trzy darmowe przelewy na Ukrainę za pomocą aplikacji MyRia. Warunkiem jest doładowanie konta kwotą minimum 10 zł. Po doładowaniu klienci dostaną kod rabatowy na bezpłatna transakcję.

Dodatkowe dwa pakiety

Zacznij od część w Heyah to również dwa dodatkowe pakiety. W tańszym za 25 zł znajduje się mniej Internetu (10 GB), a zamiast pakietu 2000 minut pojawia się obniżona stawka na połączenia z numerami ukraińskimi – 0,09 zł za minutę.

W droższej opcji za 45 zł pakiet danych wzrasta do 45 zł, a pakiet minut do 3000.

Oferta startuje od 16 marca. Pakiety można aktywować krótkim kodem: