Reklama
aplikuj.pl

Hisense debiutuje w Polsce. Co ciekawego przynosi nowość na rynku?

Hisense debiutuje w Polsce

Mająca na karku ponad 50 lat firma Hisense dopiero teraz postawiła swoją stopę na naszym rodzinnym poletku, zapewniając powiew świeżości na rynku telewizorów wszelakiej maści i AGD. Najbardziej jednak firma chwali się jednak swoją innowacyjną technologią Laser TV.

Dla firmy Hisense ponoć najważniejszymi wartościami jest „uczciwość, zorientowanie na klienta i zrównoważony rozwój” przy jednoczesnym dążeniu do „dostarczania nowoczesnych produktów o najwyższej jakości w przystępnych cenach”. Innymi słowy, Hisense chce być naszą nową ulubioną firmą na rynku, ale to, czy tak będzie, zweryfikują następne miesiące i lata.

Czytaj też: Inteligentny asystent gotowania Cooksy ułatwi Wam życie w kuchni

Zwłaszcza że Hisense chce podbić Polskę nie tylko telewizorami, ale też pralkami, suszarkami, urządzeniami kuchennymi do zabudowy, lodówkami, czy klimatyzatorami. Innymi słowy, jest potencjał, ale jego widać najbardziej w segmencie telewizorów. Właśnie! Tę firmę musimy cenić przede wszystkim za bycie pionierem w dziedzinie telewizji laserowej, kiedy to w 2014 roku wrzuciła na rynek pierwszy na świecie model z tą fascynującą technologią wyświetlania.

Hisense debiutuje w Polsce razem z 88L5V Sonic Screen Laser TV

Nic więc dziwnego, że przy okazji wejścia na polski rynek Hisense najwięcej uwagi poświęciło najnowszemu modelowi telewizora 88L5V Sonic Screen Laser TV, który to składa się z ekranu i towarzyszącemu mu projektorowi Ten na tle innych modeli wyróżnia się wbudowanymi w ekran 100 tysiącami jednostek audio w systemie DML, które to sprawiają wrażenie, jakby podkręcony basowym brzmieniem dźwięk na poziomie głośności do 90 dB wyłaniał się właśnie bezpośrednio z wyświetlacza.

Czytaj też: Spowiedź ratownika znika z YouTube. Trwa raj antyszczepiokowców

Oczywiście wyjątkowy system audio nie jest wszystkim, bo tuż obok niego powalić ma nas przede wszystkim jakość obrazu zamkniętego w nowoczesnej, cienkiej obudowie o grubości 2,9 cm. Mowa o aż 88-calowym ekranie, na którym to projektor oddalony o zaledwie 20,8 cm z technologią X-Fusion Laser Light Engine, zapewnia „najbardziej precyzyjną jakość obrazu” i zresztą również trwałość sprzętu ocenioną na ponad 25000 godzin oglądania, co odpowiada 12000 seansom filmowym.

Czytaj też: PALIT zgłosił do EEC trzy nieogłoszone jeszcze karty NVIDIA RTX 3000 Ti

W kwestii jakości mowa o rozdzielczości 4K Ultra HD ze wsparciem HDR, co uzupełnia technologia MEMC, zapewniająca wyższą płynność obrazu oraz Pure Colors odpowiadająca za żywe i naturalne barwy. Wyjątkowość podejścia ekran+projektor sprawia też, że 88L5V Sonic Screen Laser TV mniej szkodzi oczom.