Reklama
aplikuj.pl

Fani Hogwarts Legacy doszukali się nowych materiałów z gry

hogwarts legacy

O Hogwarts Legacy jest w ostatnim czasie cicho, ale w końcu do sieci trafiły nowe materiały z gry! Tytuł pojawił się podczas prezentacji jednej z firm software’owych.

Autodesk przedstawia Hogwarts Legacy

Tego fani Harrego Pottera się raczej nie spodziewali. Podczas prezentacji firmy Autodesk tworzącej specjalistyczne, zaawansowane oprogramowanie do różnych zastosowań – od narzędzi pozwalających liczyć siły nośne w wieżowcach po software do gier wideo, zaprezentowano Hogwarts Legacy!

Czytaj też: Nowy World of Warcraft anulowany! Inny tytuł zbiera za to pochwały

Autodesk chciało pokazać, jak wykorzystywana jest ich technologia do tworzenia gier wideo, gdzie wyróżniano np. narzędzia do motion capture. Tym samym w prezentacji firmy pojawiło się kilka nowych materiałów z gry. Zobaczyliśmy krótką scenkę przerywnikową oraz kreator postaci. Rzućcie okiem!

Twórcy Hogwarts Legacy odpowiadają na pytania graczy

Z ostatnich informacji dotyczących gry nie można wyróżnić nic więcej ciekawego. Twórcy pokazali podczas PlayStation State of Play rozgrywkę z gry, która zachwyciła miliony osób. Pojawiło się jednak kilka odpowiedzi na pytania graczy. Co ciekawiło społeczność? Pojawiło się np. pytanie o to, czy gracze będą mogli nawiązywać przyjaźnie w Dziedzictwie Hogwartu?

Niektórzy uczniowie Hogwartu zostaną naszymi przyjaciółmi. Gdy gracze będą rozwijać te relacje, przyjaciele ze szkoły staną się towarzyszami, którzy będą mogli wspomagać graczy w ich podróży i rozwijaniu umiejętności, a także otwierać się przed nimi, gdy gracze poznają ich historie.

Czytaj też: Ghostwire Tokyo z nową zawartością dla fanów Japonii

Ciekawi Was czy gracze będą mogli jeździć na magicznych zwierzętach w Dziedzictwie Hogwartu? Okazuje się, że tak – gracze mogą oswajać, dosiadać i przemieszczać się na magicznych zwierzętach w Dziedzictwie Hogwartu.

Co z zajęciami w Hogwarcie?

Gracze będą mogli uczęszczać na zajęcia z zaklęć i uroków, obrony przed czarną magią, zielarstwa, a także eliksirów. Podczas lekcji poznają swoich profesorów, nauczą się rzucać zaklęcia, uprawiać magiczne rośliny, warzyć eliksiry i nie tylko. Poza lekcjami i zaklęciami gracze będą mieli dostęp do szerokiego zestawu ulepszeń, talentów i umiejętności, które pomogą im w rozwoju czarownicy lub czarodzieja. Mogą wykonywać wyzwania na całym świecie, aby zdobywać doświadczenie i zwiększać swoje umiejętności. Magiczne wyposażenie można również ulepszać i specjalizować w celu zwiększenia możliwości ofensywnych i defensywnych w wybranym stylu gry.