Reklama
aplikuj.pl

Honda NSX powinna stworzyć takiego Super SUVa

honda-nsx-super-suv-render

Supersamochód NSX jest dla Hondy technologiczną wizytówką, jako jedna z najbardziej ekscytujących hybryd na rynku. Jako flagowiec służący w formie narzędzia marketingowego, NSX powinien jednak sięgnąć również po nadwozie SUV.

Honda NSX Super SUV? To byłoby coś!

SUVy, jako obecnie najpopularniejsze nadwozie, które wręcz ratuje sprzedaż najbardziej luksusowych marek, byłoby najlepszym wyjściem dla Hondy w myśl rozszerzenia marki NSX. Już teraz inni producenci rezygnują z coupe, czy sedanów na rzecz SUVów oraz im podobnym, aby podkręcić popularność swoich modeli i tak samo zachowałby się zapewne rynek w przypadku SUVa NSX.

Czytaj też: Czy Honda Civic 2021 zachowa manualną skrzynię biegów?
Czytaj też: Nowa Honda Civic Type R wyrenderowana na podstawie patentów i zdjęć
Czytaj też: Honda Civic nowej generacji skrywa wszystko pod kamuflażem

Wspominamy o tym, bo tak się akurat składa, że serwis motor.es i Motor1 stworzyli dwa poglądowe rendery tego rodzaju dzieła, o którym oficjalnie nic się nie mówi. SUV NSX musiałby oczywiście porzucić ustawienie silnika za kabiną, dzierżąc go pod maską, ale taka to już cena tego nadwozia.

Czytaj też: Roadster Honda S660 od Mugen, to bestyjka tylko z wyglądu
Czytaj też: Słodka Honda N-One doczekała się sporej aktualizacji
Czytaj też: Jak ewoluowała Honda Accord? Spójrzcie na rozwój sedana od 1976 roku

Dodatkową masę można byłoby z kolei zrównoważyć z bardziej okazałym napędem elektrycznym, który znalazłby więcej miejsca na pokładzie SUVa. Pytanie tylko, czy marka NSX zniosłaby to z godnością i nie utraciła przy tym swoich korzeni?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News