Reklama
aplikuj.pl

Horizon Zero Dawn trylogią. Co wiemy o następnych grach?

horizon zero dawn 2, horizon zero dawn 3, horizon zero dawn trylogia

Pojawiły sie nowe przecieki na temat kontynuacji Horizon Zero Dawn. Guerilla szykuje kolejne gry.

Serwis Video Games Chronicle dotarł do nowych informacji na temat nadchodzących odsłon kontynuacji Horizon Zero Dawn. Tak, dobrze czytacie. Guerilla Games podobno planuje uczynić z serii trylogię.

Horizon Zero Dawn okazało się ogromnym sukcesem sprzedażowym. Produkcja trafiła do 10 milionów osób i Guerilla Games planowała wydać kontynuacje jeszcze na PlayStation 4. Prace się jednak przeciągnęły i tytuł aktualnie pojawi się na PlayStation 5.

Horizon Zero Dawn 2 ma być gigantyczną grą z jeszcze większym otwartym światem. Mówi się jakoby gra miała posiadać tryb kooperacji, ale aktualnie nie wiadomo czy chodzi o wspólne wykonywanie misji dla pojedynczego gracza czy oddzielny tryb. Ciekawostką jest to, że już pierwsza część miała zawierać co-op’a, ale ostatecznie z pomysłu zrezygnowano.

Tak wyglądał concept art Horizon Zero Dawn. Trójka graczy walczy przeciwko mechanicznej bestii. Każdy w swojej grze widzi siebie jako Aloy.

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass! Microsoft wyrzuca jednak coś innego

Guerilla Games w tej chwili zatrudnia nowych pracowników do „gry z otwartym światem”. Pierwsza część w wersji na PC ma zadebiutować tego lata. Tak samo nastąpi z komiksem, który przedstawi wydarzenia po zakończeniu pierwszej części gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News