Reklama

Masz smartfon Huaweia? Korzystaj z rabatów na muzykę i taksówki

Huawei kontynuuje promowanie sklepu z aplikacjami AppGallery. Tym razem związane z tym promocje promocje dotyczą wszystkich użytkowników smartfonów firmy, nie tylko najnowszych urządzeń. Wśród dostępnych rabatów jest m.in. darmowy dostęp do Empik Music oraz tańsze przejazdy taksówkami.

Promocje związane z kampanią promującą AppGallery ruszają dzisiaj, 2 lipca. Mogą z niej skorzystać posiadacze wszystkich smartfonów. Zarówno starszych, w pełnie wyposażonych w usługi Google, jak i nowszych. Na czele z serią P40.

Aby móc skorzystać z promocji należy pobrać uruchomić AppGallery, wejść w sekcję promocje o pobrać z niej specjalne kody. Można je wykorzystać w następujących aplikacjach:

  • Empik Music – darmowy dostęp do serwisu przez 90 dni. Promocja trwa do stycznia 2021 roku lub wyczerpania puli kodów.
  • Traficar – po pobraniu aplikacji z AppGallery 50 zł na pierwszy przejazd i 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku lub wyczerpania puli kodów.
  • iTaxi – po pobraniu z AppGallery 50% zniżka na przejazd, ale maksymalna kwota rabatu to 10 zł. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku lub wyczerpania puli kodów.
  • Hop.City – 20 minut darmowej jazdy wypożyczonym skuterem. Promocja trwa do końca lipca 2020 roku lub wyczerpania puli kodów.

O AppGallery będzie głośno w najbliższych dniach. Huawei startuje z dużą kampanią reklamową we wszystkich możliwych kanałach komunikacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News