WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Huawei Mate 30 Pro trafił do oferty operatorów i sklepów z elektroniką

Choć wiele osób myślało, że to niemożliwe, Huawei wprowadza do oferty operatorów i popularnych sklepów z elektroniką Mate’a 30 Pro. Wiemy już, gdzie będzie można go kupić.

Huawei Mate 30 Pro to pierwszy smartfon firmy, który działa bez usług Google’a. Bazuje wyłącznie na rozwiązaniach własnych, wokół ekosystemu HMS, czyli Huawei Mobilce Services. Warto też wspomnieć, że Mate 30 Pro to również najlepiej wyposażony smartfon firmy, a przy tym obecnie TOP3 najlepszych aparatów w urządzeniach mobilnych.

Smartfon będzie dostępny w cenie 4299 zł wraz z pakietem dodatków. Osoby, które zdecydują się na zakup w sklepach Huaweia otrzymają słuchawki FreeBuds 3 za złotówkę, opaskę Huawei Band 4 również za złotówkę oraz usługę VIP Service, która upoważnia do:

  • jednorazowej wymiany ekranu lub tylnego panelu w ciągu 6 miesięcy od zakupu,
  • darmowej przesyłki door-to-door w celu dokonania naprawy gwarancyjnej,
  • skorzystania z darmowej infolinii technicznej,
  • możliwości skonsultowania z personalnych doradcom technicznym,
  • wzięcia udziału w badania dotyczących satysfakcji z użytkowania smartfonu.

W przypadku zakupu w pozostałych sklepach usługa serwisowa będzie zamieniona na 6-miesięczne ubezpieczenie ekranu.

To nie koniec promocji, bo od 27 stycznia do 29 marca będzie można odsprzedać stary smartfon w celu uzyskania bonusu w wysokości 500 zł. Aby skorzystać z tej opcji należy aktywować zakupiony smartfon do 31 marca na specjalnej stronie internetowej, a otrzymany wywczas kod promocyjny należy wprowadzić na stronie, na której można wycenić stary smartfon.

Huawei Mate 30 Pro będzie dostępny w ofercie operatorów – Orange i Plus oraz w największych sklepach z elektroniką: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet i X-kom.