Reklama

Zgarnij Huawei MateBook D 15 w atrakcyjnej ofercie

Huawei po raz kolejny wychodzi do nas z atrakcyjnymi ofertami. Tym razem dotyczą one laptopa Huawei MateBook D 15 dostępnego w dwóch wersjach.

Co oferuje Huawei MateBook D 15?

Laptop MateBook D 15 wyposażono w ekran o przekątnej 15,6 cali o proporcjach 16:9 i rozdzielczości FHD (1920 x 1080). Ekran zamknięto w bardzo cienkich ramkach, więc jego powierzchnia stanowi aż 87% przedniego panelu laptopa. Korpus wykonano z wysokiej jakości metalu, ale nie martwcie się, jest bardzo lekki – waży 1,56 kg.

Czytaj też: iPhone 13 zachwyca na koncepcyjnym zwiastunie

Bateria o pojemności 43 W z poręczą ładowarką USB-C o mocy 65 W i wsparciem dla szybkiego ładowania zapewni energię na długi czas pracy. A jeśli zabraknie energii? 15 minut ładowania wystarczy na pracę przez 2 godziny. Na pokładzie nie zabrakło szerokiego wyboru portów: wejście USB-C, wejście USB 3.0, wejście HDMI, wejście audio-jack 3,5 mm oraz dwa wejścia USB 2.0. Przycisk zasilania urządzenia jest zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych, dzięki czemu można włączyć laptopa i zalogować się jednym dotknięciem. Huawei w tym laptopie zadbał też o ochronę wzroku redukując emisję niebieskiego światła, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland.

Huawei Matebook D14 i D15 premiera cena specyfikacja

Laptop MateBook D 15 dostępny jest w dwóch wersjach różniących się od siebie procesorem, pamięcią operacyjną i pamięcią wewnętrzną. Oba modele dostępne są właśnie w najnowszej ofercie Huawei:

Czytaj też: iOS ma problem ze specyficznymi nazwami sieci Wi-Fi

  • MateBook D 15 z procesorem Intel Core  i5 11. generacji, wspierany przez pamięć operacyjną o pojemności 16 GB oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 512 GB. Do 25 lipca kupimy go w rekomendowanej cenie 3399zł.
  • MateBook D 15 z procesorem Intel Core i3 10. generacji. Tutaj mamy pamięć operacyjną o pojemności 8 GB oraz wewnętrzną o pojemności 256 GB. Do 11 lipca cena rekomendowana wynosi 2399zł.

Laptop Huawei MateBook D 15 w ofercie promocyjnej jest dostępny w sklepie internetowym huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Neonet, x-kom i Komputronik.